Az nem Magyar Petya.
Azért jobb ha tisztában van Czinkne azzal ,hogy a Tiszánál labdába nem rúghat.
Itt az ész számít. Neki az kevés van. Tudjuk miből jött,honnan. Hogy jàrta ki az iskolát egyetemet ,tisztába vagyunk vele.
Amugy egy jellemtelen nő .
„Itt az ész számít” 😁😂🤣😁😂🤣😃😂😁😀😀 Lásd a Tisza kormány elitjét.
Ocskay László kurucbrigadérosnak is volt esze.
A románoknak különösen sok eszük van; mindig sikeresen átálltak.
Nem tudtad?
Folyamatosan támadja ,kritizálja a fideszt.
Ott volt benne 17 évig pár év kihagyással. Vissza is tért , onnan kapta a sok pénzt.
Eus pályázati pénzeket. A fia dvtk-s helye is úgy lett megoldva ,hogy ő fideszes. Más fiukat is felvehettek volna,de Czink Rolandot felkell venni kötelező.
Na,Magyar Péternek ezeket kell megszüntetni az ilyen Czinkné Sztan Anikó féle embereket . Leváltani ha kilépet a fideszből !
8 Responses
De már csücsörít!
Az nem Magyar Petya.
Azért jobb ha tisztában van Czinkne azzal ,hogy a Tiszánál labdába nem rúghat.
Itt az ész számít. Neki az kevés van. Tudjuk miből jött,honnan. Hogy jàrta ki az iskolát egyetemet ,tisztába vagyunk vele.
Amugy egy jellemtelen nő .
„Itt az ész számít” 😁😂🤣😁😂🤣😃😂😁😀😀 Lásd a Tisza kormány elitjét.
Ocskay László kurucbrigadérosnak is volt esze.
A románoknak különösen sok eszük van; mindig sikeresen átálltak.
Nem tudtad?
Bizonyitékot szertnék!
Folyamatosan támadja ,kritizálja a fideszt.
Ott volt benne 17 évig pár év kihagyással. Vissza is tért , onnan kapta a sok pénzt.
Eus pályázati pénzeket. A fia dvtk-s helye is úgy lett megoldva ,hogy ő fideszes. Más fiukat is felvehettek volna,de Czink Rolandot felkell venni kötelező.
Na,Magyar Péternek ezeket kell megszüntetni az ilyen Czinkné Sztan Anikó féle embereket . Leváltani ha kilépet a fideszből !
Bizonyitékot szertnék!!
Ez nem bizonyiték csak írogatsz ezt azt!
Úreisten! Kiszakadt a gumi?