Aztán a választás másnapjára máris 15:3 lett. Várjuk ki a végét harcos….Meglátjuk, hogy mennyien maradtok mondjuk egy év múlva ha elkezdik ne adj isten Kavecsánszki Erzsikét felkérdezni nő a siker-nka pénzek ügyében, vagy ha mondjuk valaki rákérdezne csészényi és pufi országgyűlés hivatalánál történő foglalkoztatására…Tovább is van mondjam még?

4 Responses
Még egy alavári kép és kitörlöm a kedvencekből az északhírnököt!
Amúgy azt a jóasszonyt honnan kukázták Tocáék?
hogy mondhatsz ilyet egy 444 másodközlőnek?
cukros, magasvérnyomásos, köszvényes elhízott nagyfejű tokás emberi cardarabokat láthattunk újra, csodálatosak vagytok !!