Már folyik is a magyarok pénze az ukrán háborúba: Magyarék feloldottak egy vétót
Orbán blokkolta, hogy az uniós védelmi hitelt visszamenőlegesen is ukrajnai haditámogatásra lehessen költeni.
Magyarék feloldották a vétót, akadálytalanul folyik a hadisegély Ukrajnába – közös uniós hitelből, amit a magyarok is fizethetnek.
Egy Fideszes videóban elmondta, hogy verték át az embereket!
„Sokszor nevettünk a saját tartalmainkon… de ez volt a feladat, ezt kellett pörgetni 0-24-ben.”
„A cél nem az igazság megosztása volt, hanem az, hogy a paneleket olyan szinten égessük bele az emberek agyába, hogy fel se merüljön bennük a kétkedés.”
„Pontosan tudtuk, mikor és mekkora érzelmi szorzót kell rátenni egy-egy témára, hogy eltereljük a figyelmet a valódi problémákról.”
Amásodik képhez:
Skizofrénia esetén az érzelmi megnyilvánulások teljesen elválhatnak a belső állapottól vagy a külvilágtól. A beteg egy semleges helyzetben is kontrollálhatatlan, oda nem illő, sokszor gépies vagy ijesztő vigyorba/vicsorgásba kezd
4 Responses
Már folyik is a magyarok pénze az ukrán háborúba: Magyarék feloldottak egy vétót
Orbán blokkolta, hogy az uniós védelmi hitelt visszamenőlegesen is ukrajnai haditámogatásra lehessen költeni.
Magyarék feloldották a vétót, akadálytalanul folyik a hadisegély Ukrajnába – közös uniós hitelből, amit a magyarok is fizethetnek.
Köszi, tiszások!
Egy Fideszes videóban elmondta, hogy verték át az embereket!
„Sokszor nevettünk a saját tartalmainkon… de ez volt a feladat, ezt kellett pörgetni 0-24-ben.”
„A cél nem az igazság megosztása volt, hanem az, hogy a paneleket olyan szinten égessük bele az emberek agyába, hogy fel se merüljön bennük a kétkedés.”
„Pontosan tudtuk, mikor és mekkora érzelmi szorzót kell rátenni egy-egy témára, hogy eltereljük a figyelmet a valódi problémákról.”
Amásodik képhez:
Skizofrénia esetén az érzelmi megnyilvánulások teljesen elválhatnak a belső állapottól vagy a külvilágtól. A beteg egy semleges helyzetben is kontrollálhatatlan, oda nem illő, sokszor gépies vagy ijesztő vigyorba/vicsorgásba kezd
A bal oldali mikrofonállvánnyal mi van?Tud róla valaki valamit?