2022. szeptember 7-én 20 tonnás súlykorlátozást vezettek be Miskolcon a 3-as főúti Gömöri felüljárón. Kiderült, hogy a hatodik pillér feletti dilatációs szerkezet elhasználódott, A Gömöri felüljáró így korlátozás alá került. Megjavították, de
a súlykorlátozás még mindig érvényben van. A Magyar közút Nonprofit Zrt. szerint a
végleges megoldást a felüljáró következő nagyfelújítása jelentene, tehát ez már így marad.
boon.hu infó

3 Responses
ennek a cégnek is Magyar Petyus volt a bizottsági tagja? le kell dózerolni a felüljárót, mert se alatta se rajta nem jár már senki, csak extra benzinbe kerül amig felkapaszkodik az autó, és alatta se fognak hajléktalanok aludni
AHA.
ÁLLNÁL MEGINT A SOROMPÓNÁL, TE BIRKA ?
Toca épp most váltja be lézer csekkjét