Miskolc. Túl öreg, nincs pénz. Négy éve van súlykorlátozás a Gömöri felüljárón, így is marad

4dca136d3ef041d281f05068fc3f93da

2022. szeptember 7-én 20 tonnás súlykorlátozást vezettek be Miskolcon a 3-as főúti Gömöri felüljárón. Kiderült, hogy a hatodik pillér feletti dilatációs szerkezet elhasználódott, A Gömöri felüljáró így korlátozás alá került. Megjavították, de

a súlykorlátozás még mindig érvényben van. A Magyar közút Nonprofit Zrt. szerint a

végleges megoldást a felüljáró következő nagyfelújítása jelentene, tehát ez már így marad.

boon.hu infó

3 Responses

  1. ennek a cégnek is Magyar Petyus volt a bizottsági tagja? le kell dózerolni a felüljárót, mert se alatta se rajta nem jár már senki, csak extra benzinbe kerül amig felkapaszkodik az autó, és alatta se fognak hajléktalanok aludni

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű