A koraújkorban az embereknek egészen más volt a valláshoz fűződő viszonya, mondhatni véresen komolyan vették és ez nemcsak a keresztényekre, de a muszlimokra is igaz volt. Az iszlám erőszakos terjesztésének kötelezettségét a Korán előírja (9. szúra, 1-5., 29.), ahogyan az Újszövetségben is olvashatók olyan passzusok, amelyek alapján elfogadhatónak tűnik, ha Jézus tanait nem kizárólag békés eszközökkel hirdetik (Máté 10,34, Lukács 19,27).
a magyarság múltjáról kétféleképpen beszélünk: az egyik változatban izomlázat kapunk a saját vállunk veregetésétől, a másikban pedig inkább a hibák felnagyítása és a gúnnyal teli köpködés dívik
Na kérem! Czinkné ezúttal bevitte a bal csapottat és mindjárt a gyomrost is,főleg a miskolci ,de -lévén országos tv- az egész Fidesznek!
A hölgy egyáltalán nem szimpatikus,de amit most letett az asztalra a arrogáns és számító Fidesz ellenében ,azt biztosan ők sem teszik ki az ablakba!Annyiban igazat adok az előző hozzászólónak,hogy egy kicsit azért ,átesett a ló túloldalára! Egyúttal elindította a bűnbánó, ott sem voltam típusú ,mára megvilágosodott tagok sorát!! Két dologra vagyunk kíváncsiak:
Vajon mit szól ehhez a Fidesz „maradéka”?
Lehet-e a „damaszkuszi úton”,ahol egyre több lesz a szembejövő ,eljutni a vágyott Kánaánba?? Vagyis sikerülhet-e csúcsra juttatni magát?
A csládja meg hálás is érte?
-Anyú, szeretném, ha engem vennének fel! Lx az illetékeseket?
-Várjál kisfiam, megigazítom a frizurámat.
-Anyú! Engem választottak, köszi!
A csládja meg hálás is érte?
-Anyú, szeretném, ha engem vennének fel! Lx az illetékeseket?
-Várjál kisfiam, megigazítom a frizurámat.
-Anyú! Engem választottak, köszi!
16 Responses
A koraújkorban az embereknek egészen más volt a valláshoz fűződő viszonya, mondhatni véresen komolyan vették és ez nemcsak a keresztényekre, de a muszlimokra is igaz volt. Az iszlám erőszakos terjesztésének kötelezettségét a Korán előírja (9. szúra, 1-5., 29.), ahogyan az Újszövetségben is olvashatók olyan passzusok, amelyek alapján elfogadhatónak tűnik, ha Jézus tanait nem kizárólag békés eszközökkel hirdetik (Máté 10,34, Lukács 19,27).
a magyarság múltjáról kétféleképpen beszélünk: az egyik változatban izomlázat kapunk a saját vállunk veregetésétől, a másikban pedig inkább a hibák felnagyítása és a gúnnyal teli köpködés dívik
arany középút: FIDESZ
ja szépen bejött mint a poloskázás, buzizás, ukránozás, fejbelövés
ha ha ha
csak így tovább a cigánykaraván nyomában
„saját magát jutatta a csúcsra” 😁😂🤣😁😀😁
Miskolcnak vége. Egy miskolci sincs a listában:
https://framerusercontent.com/assets/7CsNWlWe6xyzpV8bSW0Ucm2S5uA.pdf
legalább ötöt találtam
Roland és Bandi örömére,
Anikó is örül?
Jó hogy kitálalt a nő,de sikerült átesni a ló túloldalára…
a ló harmadik oldalára
megtapossa
a szuverénista két láb plusz
a brüsszelita két láb
nem tudom melyik fog jobban fájni.
Na kérem! Czinkné ezúttal bevitte a bal csapottat és mindjárt a gyomrost is,főleg a miskolci ,de -lévén országos tv- az egész Fidesznek!
A hölgy egyáltalán nem szimpatikus,de amit most letett az asztalra a arrogáns és számító Fidesz ellenében ,azt biztosan ők sem teszik ki az ablakba!Annyiban igazat adok az előző hozzászólónak,hogy egy kicsit azért ,átesett a ló túloldalára! Egyúttal elindította a bűnbánó, ott sem voltam típusú ,mára megvilágosodott tagok sorát!! Két dologra vagyunk kíváncsiak:
Vajon mit szól ehhez a Fidesz „maradéka”?
Lehet-e a „damaszkuszi úton”,ahol egyre több lesz a szembejövő ,eljutni a vágyott Kánaánba?? Vagyis sikerülhet-e csúcsra juttatni magát?
Gáz a nő.
„Mutassátok meg, kinek a fxxsát kell leszopnom, azért a nyomorult állásért!”
Ez a mondat még hiányzik a múlt valódi feltárásából.
Nagyon jól mondod.
Mint Kerizát vagy Bánhegyesit a cél a pozíció érdekébe.
A csládja meg hálás is érte?
-Anyú, szeretném, ha engem vennének fel! Lx az illetékeseket?
-Várjál kisfiam, megigazítom a frizurámat.
-Anyú! Engem választottak, köszi!
A csládja meg hálás is érte?
-Anyú, szeretném, ha engem vennének fel! Lx az illetékeseket?
-Várjál kisfiam, megigazítom a frizurámat.
-Anyú! Engem választottak, köszi!