Magyar Péter szerint Sulyok Tamás csak a 6,3 milliós fizetését védi: mindeközben a törvény kimondja, a lemondása után is megilletné a juttatás
Rögtön reagált a miniszterelnök arra, hogy a köztársasági elnök nem mondott le.

Magyar Péter miniszterelnök szerint Sulyok Tamás a havi 6,3 milliós fizetését védi – a kormányfő ezt azután írta ki közösségi oldalára vasárnap este, hogy a köztársasági elnök – ugyancsak a Facebookon – közölte: nem mond le posztjáról.
Magyar Péter hangsúlyozta, szerinte Sulyok Tamás soha nem állt ki sem az elesettekért, sem a megtámadottak mellett, sem a jogállam védelmében.
Gyereknapon is csak a havi 6.3 milliós fizetését védi. Bocsánatkérés helyett”
– fogalmazott a miniszterelnök.

3 Responses
Van szakdogája Magyar Péternek?
„Magyar Péter szerint….”
nagyon kopik ez a szöveg
nagyon kopik
Láttam. Platos Pötyi rendesen felverte a fing árát.😂🤣😃
Nem vette figyelembe, hogy mögötte erősen szorítja hólyagját a miniszterasszony. Udvariatlanság.
A retekklubos riporteresnek protekciója volt a retekklubos szóvivőnél.
A rendvédelmisek gyakorolták az új vélemény szabadság jogokat.