

Repül az idő 32 évvel ezelőtt 1994-ben kezdte meg adását az első kereskedelmi rádió a Non-Stop Rádió,mely hihetetlenül sikeres volt. Ezt követte a Rádió GaGa, amely ugyancsak nagy népszerűségnek örvendett.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye


2 Responses
A non-stop rádió, ami nem ment non-stop.
Este 10-től reggel 10-ig ne felejtkezzünk el kedvenc Pékjeink T-Rádiójáról!
„EFEM SZÁZHÁROM”
Bumbi gründölte össze