Ha már most diktátoroztok, akkor mit fogtok mondani egy év múlva ostoba kölkök? Ezt csináltátok kormányon is. Addig toltátok a sok f@szságot az óvodások átműtésétől kezdve a többi baromságon át, hogy már senki sem hitte el egy szavatokat sem. Csak így tovább…
hogy fogja szégyellni magát a sok birka orbánszoppancs amikor szép sorban jönnek a bizonyítási eljárások 😀
itt már csak egy valóban pedofil lény (NEM EMBER), a közismert csabavezér úti szakállas cerkófmajom mintájú idegenfajta ork lesz egyedül büszke, zsolt bácsi, gyerekek szájában hagyott bűzös mocskára
1
„Miután a Velencei Bizottság közölte, hogy álláspontja szerint hatályon kívül kellene helyezni a Stop Sorost néven elhíresült törvénycsomagot, azonnal reagált a Fidesz is.
Soros Magyarország elleni lobbi tevékenysége ismét beindult, rögtön védelmükbe veszik Soros bevándorláspárti hálózatát. Sorosnak mindenhol megvannak az emberei. Számunkra Magyarország védelme és a magyar emberek biztonsága az első”
ha ha ha
hihihihi
„Folyton azt kérdezik apámtól, miért fektet annyi pénzt egy olyan országba, amely üldözte és ma is üldözi. Erre azt feleli, hogy segíteni akarom azokat, akik abban az országban szenvednek és szükséget szenvednek. Ezt tanította neki a zsidó hagyomány – a személyes vagyon nem váltja ki az értékeket” – mondta Alex Soros, aki nem hiszi, hogy Orbán az apja elleni támadások miatt győzött. „Magyarországon nincs többé ellenzék vagy szabad média. A fiatalok előtt nincs jövő, ezért gyors ütemben elhagyják az országot.” Az OSF alelnöke szerint Orbán megszűnt racionálisan cselekedni, „megbolondult, mániákus lett”. Alex Soros azt is megjegyezte, hogy Izrael budapesti nagykövetsége elítélte az apja elleni támadásokat, ám Netanjahu miniszterelnök másként járt el, „tisztázó” nyilatkozatot adatott ki a külügyminisztériummal arról, hogy Soros György aláássa Izrael demokratikusan megválasztott kormányát és olyan szervezeteket támogat, amelyek megtagadnák Izrael jogát az önvédelemre. Orbán antiszemita kampánya ellenére Netanjahu meghívta őt és lengyel, szlovák és cseh kollégáit, hogy tartsák éves konferenciájukat Izraelben. Ezt Alex Soros csalódást keltő, cinikus lépésnek minősítette: „Ez nem Izrael, ez Netanjahu. Kapcsolatai a radikális jobboldali, antiszemita és korrupt elemekkel ellentmond Izrael zsidó államként való elkötelezettségének.”
13 Responses
inkább zenélek
https://www.facebook.com/reel/1300442275059366
Fidesz-reakció Sulyok maradására: „Magyar Péter tovább masírozik a diktatúra és a törvénytelen ultimátumok útján”
brühühű!
boldog karácsonyt!
brühühű!
boldog karácsonyt!
ugye milyen jó?
Ha már most diktátoroztok, akkor mit fogtok mondani egy év múlva ostoba kölkök? Ezt csináltátok kormányon is. Addig toltátok a sok f@szságot az óvodások átműtésétől kezdve a többi baromságon át, hogy már senki sem hitte el egy szavatokat sem. Csak így tovább…
az óvodásokat először érzékenyíteni kell
az LMBTQ…I….P……Z = személyiségfejlődés.😁😂🤣 Ahmed már csak tudja.
Lehet, hogy Magyar Péter gyermeki életében történt/nem történt valami
Ezt csináltátok Zsolti bácsival pedozozó?”Érzékenyítettétek” az óvodásokat
?
zozó a XXXXXXX utcai általános iskola alsó tagozatának, ott is a tesiseknek a réme
Ámde a fiatal bünöző áldozat felkapcsolta a vellanyt és Zsolti bácsi lebukott.
A hazugságvizsgáló gép rögvest kinyomtatta Zsolti bácsit 3D-ben.
Mondta a legfőbb ügyész is
Sulyok Tamás meg nem mondott véleményt a 2032-es jogerős ítéletet megelőlegezve. 😁😂🤣😂
hogy fogja szégyellni magát a sok birka orbánszoppancs amikor szép sorban jönnek a bizonyítási eljárások 😀
itt már csak egy valóban pedofil lény (NEM EMBER), a közismert csabavezér úti szakállas cerkófmajom mintájú idegenfajta ork lesz egyedül büszke, zsolt bácsi, gyerekek szájában hagyott bűzös mocskára
„Miután a Velencei Bizottság közölte, hogy álláspontja szerint hatályon kívül kellene helyezni a Stop Sorost néven elhíresült törvénycsomagot, azonnal reagált a Fidesz is.
Soros Magyarország elleni lobbi tevékenysége ismét beindult, rögtön védelmükbe veszik Soros bevándorláspárti hálózatát. Sorosnak mindenhol megvannak az emberei. Számunkra Magyarország védelme és a magyar emberek biztonsága az első”
ha ha ha
hihihihi
„Folyton azt kérdezik apámtól, miért fektet annyi pénzt egy olyan országba, amely üldözte és ma is üldözi. Erre azt feleli, hogy segíteni akarom azokat, akik abban az országban szenvednek és szükséget szenvednek. Ezt tanította neki a zsidó hagyomány – a személyes vagyon nem váltja ki az értékeket” – mondta Alex Soros, aki nem hiszi, hogy Orbán az apja elleni támadások miatt győzött. „Magyarországon nincs többé ellenzék vagy szabad média. A fiatalok előtt nincs jövő, ezért gyors ütemben elhagyják az országot.” Az OSF alelnöke szerint Orbán megszűnt racionálisan cselekedni, „megbolondult, mániákus lett”. Alex Soros azt is megjegyezte, hogy Izrael budapesti nagykövetsége elítélte az apja elleni támadásokat, ám Netanjahu miniszterelnök másként járt el, „tisztázó” nyilatkozatot adatott ki a külügyminisztériummal arról, hogy Soros György aláássa Izrael demokratikusan megválasztott kormányát és olyan szervezeteket támogat, amelyek megtagadnák Izrael jogát az önvédelemre. Orbán antiszemita kampánya ellenére Netanjahu meghívta őt és lengyel, szlovák és cseh kollégáit, hogy tartsák éves konferenciájukat Izraelben. Ezt Alex Soros csalódást keltő, cinikus lépésnek minősítette: „Ez nem Izrael, ez Netanjahu. Kapcsolatai a radikális jobboldali, antiszemita és korrupt elemekkel ellentmond Izrael zsidó államként való elkötelezettségének.”
a Velencei Bizottság Magyar Péterék zsebében van.