| zinkné Sztán Anikó kapviseloaniko@gmail.com |
„Kedves Bátor” Névtelenek! Bátorságotok nincs kiírni a neveteket, csak sunyi módon névtelenül ömlik belőletek a hazugság! A rosszindulatú, irígy embereknek ez kiváló szórakozás ahogy látom, örülök, hogy ez kielégít benneteket! Még az a szerencse, hogy aki ismeri a fiamat, vagy Sipos Gergőt, mindenki tudja, hogy amit itt összehordtok, az mind szemenszedett hazudság! Valószínűleg megkeseredett, savanyú emberek vagytok, akik úgy látom azzal töltitek szabadidőtöket, hogy másokon köszörülitek nyelveteket. Csak azt kívánom: Válljék egészségetekre! – Már csak azért is, hogy nehogy az epétek, a májatok, vagy a gerincetek szenvedje meg a sok keserűséget ami bennetek szorult! |

5 Responses
Igen, elkeseredett emberek vagyunk, mert szomorúsággal tölt el, hogy hogyan ették tönkre városunkat az olyan ostoba és felelőtlen, mindenre alkalmatlan emberek, mint Czinkné és kedves képviselőtársai.
Nézz a tükörbe!
Kár lenne a tükörért
Semmi keserűség nem szorul. Áruló vagy. Készültél rá.
Félreállhattál volna csendben is 2025-ben.
Szomorú lehet szembesülni egy gyermeknek az anyja erkölcstelen csekekedeteivel.Még akkor is,ha ez jól tejel.Szopás!