A múlt köde. 2021 Rokker kihúzza a gyufát Szécsényi Mariannánál a kínai miatt

e4f5cb72 ecc7 473b afb0 d4d3a3161df7

„Több ezer miskolci család egészségével és életével játszik a miskolci baloldal” címmel hirdetett sajtótájékoztatót a miskolci Fidesz–KDNP-képviselőcsoport péntek délelőtt a Jókai városrészben.

– Szomorú tény, hogy folytatódik a baloldal oltásellenes kampánya Miskolcon. Ennek a jele az is, hogy egyik fő szószólójuk, Erdei Sándor, humorista nevén Rokker Zsoltti továbbra is fenntartja március 9-ei oltásellenes mondatait a világhálón. Ezek a következők: „Orbán és csapata úgy döntött, hogy nekünk a kínai oltás is jó. Ha nincs bevizsgálva, akkor is jó. Édesanyámat nem fogom hagyni beoltani egy kísérleti fázisban lévő, nem engedélyezett vakcinával” – ismertette Molnár Péter, a KDNP miskolci elnöke és frakcióvezetője.

Orvosokat, tudósokat támad

 

– Erdei Sándornak újabb bejegyzése jelent meg a közösségi médiában – fűzte hozzá Szécsényi Marianna, a Fidesz önkormányzati képviselője. – Ebben a nemzeti ünnepen kitüntetett és nemzetközileg elismert magyar orvosokat és tudósokat támadja, akik sokat tettek a koronavírus elleni védekezésért. Név szerint Karikó Katalin kutató biológust és dr. Merkely Bélát, a Semmelweis Egyetem rektorát. „Ezzel az állami kitüntetések is végleg zsoldossimogatóvá váltak” – írja. – Erdei Sándor véleményével megerősítette, hogy a Miskolci Önkormányzat Egészségügyi Bizottságának alelnöki posztjára méltatlan. Fenntartjuk, hogy mondjon le erről a tisztségéről. Miskolcon évtizedeken keresztül az Egészségügyi Bizottság vezetését szakemberek, orvosok végezték el. Sajnálatunkat fejezzük ki amiatt is, hogy Erdei Sándor ámokfutásáról semmilyen baloldali képviselőtársa nem nyilatkozik.

7 Responses

  1. Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a TISZA-t lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!

  2. Színházi tapasztalattal is rendelkező (számlaképes) VJ-t keresek magam mellé/váltótársnak. Üzenjen, akit érdekel

  3. Mától még fontosabb, hogy június 7-én 16 órától, együtt álljunk ki az állami intézményvezetők mellett!

    1. Álljatok.Ez.még jobban alátamasztja miért kell ezeket eltávolítani…:):):)

  4. Hivatalosan bejelentkezett vajon a kis kakas? Mert ha nem, lehet,hogy nem fogadják.

    1. Na az látod egy tökös húzás lenne…Te tudjuk,hogy sulyok ugyanolyan gyáva szar mint amilyen te vagy bűzös zozó…Fajtádbéli…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű