Pride. Örülök, hogy idén már nem lesz rám ott szükség…

514437751 9961711503897847 6257760471201496471 n 840x551
Bár hetero vagyok, életemben először tavaly felmentem Pestre a Pride-ra, mert úgy éreztem, hogy a betiltás miatt nekem is ki kell állnom a Pride mellett. Noha jól éreztem magam tavaly, de örülök, hogy idén már nem lesz rám ott szükség…

5 Responses

  1. de ugye a MiMás-ok ott lesznek. 😂😀

    MISKOLCI MÁSOK KÖZÖSSÉGE (MiMás)

    „2016. december 8., csütörtök
    Szexuális irányultságon és nemi identitáson alapuló hátrányos megkülönböztetést valósított meg a miskolci polgármester azzal, hogy megtagadta a „Miskolc” név használatát egy helyi LMBT civil szervezettől.”

  2. Esetleg még a Miskolcon hatalmasat bukott megélhetési „politikus”csapat ;
    Szopkó Tibor,Varga Andrea,Csabalik Zsuzsa, Szarka Dénes, Mezei Attila…cunami szerű megsemmisűlés volt, felejthetetlen.Bekerülhetne a Guiniss rekordok könyvébeTuristacélpontok

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű