| Bár hetero vagyok, életemben először tavaly felmentem Pestre a Pride-ra, mert úgy éreztem, hogy a betiltás miatt nekem is ki kell állnom a Pride mellett. Noha jól éreztem magam tavaly, de örülök, hogy idén már nem lesz rám ott szükség… |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Bár hetero vagyok, életemben először tavaly felmentem Pestre a Pride-ra, mert úgy éreztem, hogy a betiltás miatt nekem is ki kell állnom a Pride mellett. Noha jól éreztem magam tavaly, de örülök, hogy idén már nem lesz rám ott szükség… |
5 Responses
Hofi sem várta.
de ugye a MiMás-ok ott lesznek. 😂😀
MISKOLCI MÁSOK KÖZÖSSÉGE (MiMás)
„2016. december 8., csütörtök
Szexuális irányultságon és nemi identitáson alapuló hátrányos megkülönböztetést valósított meg a miskolci polgármester azzal, hogy megtagadta a „Miskolc” név használatát egy helyi LMBT civil szervezettől.”
pedig még Szájernek volt helye emberek között, nahát nahát
Esetleg még a Miskolcon hatalmasat bukott megélhetési „politikus”csapat ;
Szopkó Tibor,Varga Andrea,Csabalik Zsuzsa, Szarka Dénes, Mezei Attila…cunami szerű megsemmisűlés volt, felejthetetlen.Bekerülhetne a Guiniss rekordok könyvébeTuristacélpontok
‘Cunamiszerű’.Még a liszkai kiszes komcsipatkányoknak is.