| Persze, hogy nő a születésszám, ha ész nélkül basznak a felelőtlen kis taknyosok. Aztán meg rínak, hogy nem tudják eltartani a családot. Az én fiatal koromban ilyen nem volt. Pedig kúrtunk mi is, mint a nyulak. De, volt bennünk felelősség tudat. Gumit húztam a csepp kis pöcimre, amikor elvesztettem a szüzességem a Csóka cigány legszebb lányával, a Marival. Pedig még csak 11 éves voltam. De, mégis tudtam, hogy mi az a felelősség.
A nap |

5 Responses
Csípem mikor a 20 éves okos tini ócsárolja 16 évnyi Orbán kormányzást.
Négyévesen már tüntetett Orbán ellen.
Te csak akkor tudod eldönteni, hogy ízlik-e az étterem brassói aprópecsenyéje, ha végignézed, ahogy készül?
ő dugja meg a kocát, hogy majd ehessen malacsültet
semmit nem bíz a véletlenre
már az apja is ilyen volt
Nem. Ő akkor tudja eldönteni, ha megérkezik a fidesz központból az iránymutatás
https://www.facebook.com/reel/36300003459590833