Fotó. Álmok a 90-es évek végéről
Szóba sem került például peron liftek építése.
A tervek szerint augusztusban kijavítják az aluljáró vízszigetelését, ami miatt ideiglenesen elbontják a 3-as, 4-es és 5-ös vágányt, valamint a hozzájuk tartozó peronokat. A visszaépítés után a pályaudvar aluljárójának mennyezetét is újrafestik.

3 Responses
Ki hazudta, hogy lehagyjuk Ausztriát? Azt az Ausztriát, ahol a legkisebb faluban is liften juthatunk a peronokhoz.
Ez pedig egy Miskolchoz méretében hasonló (hozzázsugorodtunk) város pályaudvara. Ide természetsen a miskolciak zöme nem jut el, ezért aztán bármilyen bugyuta hantát bevesznek.
Lázás félreérthetett valamit, és tévedésból nem a pályaudvarra, hanem a lölö jachtjába szereltetett liftet.
https://www.kadawittfeldarchitektur.de/en/projekt/salzburger-hauptbahnhof/
loptunk éjjel, loptunk nappal…..a proliknak is jutott egy kis vashulladék
kheriza évek