Tisztelt Szerkesztőség!
Fwd: MAGYARORSZÁG KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKÉT MINDIG IS KÖZVETLEN A NÉPNEK KELLETT VOLNA MEGVÁLASZTANIA! Míg ez meg nem történik — csak báb lesz! 1989-90-től az is! Rendelkezzen az új kormány azonnal ezért, vagy szavaztassa meg népszavazással, vagy úgy ahogy ez legcélszerűbb! Csodálkozom hogy a TISZA PÁRTNAK ez nem jutott eszébe, hanem rágódik álszent elemzőkkel, álújságírókkal, pártfunkcionáriusokkal, NULLÁKKAL ezen! ERŐS KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK CSAK SZÉLES NÉPAKARATTAL LEHETSÉGES! -Nádassy J.

3 Responses
EMLÉKSZEL MÉG A BELTENYÉSZET SZDSZ NÉGYIGENES KAMPÁNYÁRA,
Poszgai ellen?
Na, ugye!
Poszgai?Nem Pozsgay nem Zotyesz?Ez ugyanaz a pozsgay aki az alaptörvényetekbe is bedolgozott szájer jozefinával?Na,olyan is lett…:):):)
abba a beltenyészetben a fidesz is benne volt és kampányolt a cipófej elvtárs ellen, te hülye baromzoli
már akkor sem lehettél százas ha nem emléxel semmire