Szomorú: újabb bolt húzza le a rolót a miskolci sétálóövezetben
A Fortuna Divatüzlet Miskolcon végkiárusítással búcsúzik vásárlóitól, miután bejelentette, hogy június végén végleg bezárja kapuit
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
11 Responses
Hajrá Toca! Nézz már a tükörbe!
Egy újabb szart nem érő turkáló, kit érdekel.
béxúti nénit meg szartartálynak hívtuk mindig. milyen érdekes!
rövid u val szigorúan, a családi legendárium szerint
a vérfertőző gyerekcsinálások miatt 500 év alatt mindössze ennyire futotta a tehetségükből generációkon át, egy fiktív névre, egy torz fejszerkezetre, egy aberrált személyiségre.
Reméljük, a repülőtérnek hazudott libalegelő is bezár, a szemétért nem kár.
A fajtádat kéne bezárni a zárt osztályra, 10-20 évre, féleszű átlagtiszektás kommunista.
pedig a kurva anyád az a szarkonténer, aki a világra ürített téged
Csináld kiskutyus. Hol szeretnéd megpróbálni taknyos?
anyád kurva
Az utolsó miskolci az avasi libegőn távozhat 🙂
kiválóan bemutatja, hogy lettek átverve az idióta fidesz hívek, tudatosan, hülyének nézve, riogatva.
„Sokszor nevettünk a tartalmakon” | 0-24-ben terjesztette a Fidesz üzeneteit
https://www.youtube.com/watch?v=86HBI4xOydE&t=1s