Mit mondtam Gulyás Gergelynek, amikor odaléptem hozzá az ülésteremben, ezért most leírom, mi történt

képernyőkép 2026 05 26 143216

Sokan kérdezték, hogy mit mondtam ma Gulyás Gergelynek, amikor odaléptem hozzá az ülésteremben, ezért most leírom, mi történt.

A még hallható felszólalásomban elmondtam, hogy pont 20 éve hangzott el az elhíresült őszödi beszéd, és emlékeztettem Gulyás Gergelyt, hogy ezekben az időkben együtt küzdöttünk a Gyurcsány-kormány jogállamot leépítő lépései ellen. Elmondtam, hogy 20 éve nem gondoltam volna, hogy ma már olyanok lesznek, mint anno Gyurcsányék, és hogy hazudnak reggel, délben és este.

Gulyás Gergely a válaszában hazug vádakkal megtámadta a 2006-os események kapcsán a TISZA-kormány rendészeti államtitkárát, Tóth Gábort.

Erre szerettem volna reagálni, de mivel a házelnöktől nem kaptam szót, odaléptem hozzá, és elmondtam neki, hogy Tóth Gábor 2006-ban a BRFK bűnügyi helyettese volt, semmilyen felelősség nem terheli a 2006-os rendőri túlkapásokban.

Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2007-ben a Fidesz megszavazta őt budapesti rendőrfőkapitánynak. Elmondtam továbbá, hogy maga Gulyás Gergely dicsérte meg Tóth Gábor munkáját 2010-ben a Parlamentben, amit jegyzőkönyvek bizonyítanak. Tóth Gábort soha (még a Fidesz-kormány alatt sem) marasztalták el a 2006-os rendőri túlkapások kapcsán.

Jeleztem Gulyás Gergelynek, hogy sms-ben átküldöm neki a saját 2010-es dícsérő mondatait Tóth Gábor munkájáról.

Ezek az információk sem tartották vissza természetesen Gulyás Gergely párttársait, hogy az ülés során tovább hazudjanak Tóth Gábor államtitkárról.

Egy válasz

  1. Legyél te is mentében, mondd hogy na helló, röfik.
    Az is milyen szánalmas szarban dagonyázás volt,
    amikor a komplett tömegpárt összedugta a fejét
    kiszülte a nyílt levelet Orbán Anitának
    kettő nap múlva meg a nevedre vetted az irományt
    látod néha magad kívülről, Vitya, hogy milyen nyomorultul szánalmas bárki lett belőled?
    A nagyívű terveid hol vannak nyomi?
    Amikor megvédted Európát és látod, hálátlanok,
    akartál konzervatív EP frakciót semmi se lettél
    hazudtál sportmúltat, állni nem tudsz támasz nélkül..
    tényleg nem látod a rajongóidat vagy erős függésben vannak, vagy a korfa végén
    senki lettél, hasonlítódnak a képességeid a nagy szónoké 🙂 aki csak kordon mögött a sajátjainak muzsikál, zárt ünnepek során.
    Beleöregedtél a hazug létbe

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű