Miközben már a fideszesek is börtönbe küldenék, a miniszterelnök pedig a kimenekített vagyonát szerezné vissza, és miközben már az ügyészség nyomoz és az Állami Számvevőszék vizsgálata is feljelentést tett,
Matolcsy Ádám továbbra is élvezi a magas életet Budapesten.
Bár gyakorlatilag Dubajba költözött, de pünkösdhétfőn régi helyén, a Félixben vacsorázott a barátaival.
Fotó: Németh Dániel/444

Fotó: Németh Dániel/444
A klasszikus MNB-s módszerrel szerzett étteremben a régi szép időkben egymásnak adták a kilincset az ország leggazdagabb emberei: Mészáros Lőrinc, Csányi Sándor és Orbán Vikor.

Egy válasz
Mindeközben szenzációs emberkisérlet történt Budapesten! Rogán Antal emberek közé ment:
https://24.hu/belfold/2026/05/26/az-1-es-metron-szurtak-ki-rogan-antalt/