Matolcsy Ádám nincs a böriben, tegnap a Félixben bekapott valamit

kepernyofoto 2025 04 15 10.30.24

Miközben már a fideszesek is börtönbe küldenék, a miniszterelnök pedig a kimenekített vagyonát szerezné vissza, és miközben már az ügyészség nyomoz és az Állami Számvevőszék vizsgálata is feljelentést tett,

Matolcsy Ádám továbbra is élvezi a magas életet Budapesten.

Bár gyakorlatilag Dubajba költözött, de pünkösdhétfőn régi helyén, a Félixben vacsorázott a barátaival.

Fotó: Németh Dániel/444
Fotó: Németh Dániel/444

A klasszikus MNB-s módszerrel szerzett étteremben a régi szép időkben egymásnak adták a kilincset az ország leggazdagabb emberei: Mészáros LőrincCsányi Sándor és Orbán Vikor.

Egy válasz

  1. Mindeközben szenzációs emberkisérlet történt Budapesten! Rogán Antal emberek közé ment:
    https://24.hu/belfold/2026/05/26/az-1-es-metron-szurtak-ki-rogan-antalt/

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű