Szíjjártó és Orbán. milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta. A nap

Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.

Egy válasz

  1. A helyiek körében is köztudott volt, milyen környezetkárosítás történik Sajóbábonyban.
    Kamion számra szállították ODA MINDEN HONNAN a veszélyes hulladékot, és ott történt az elégetés, jól-rosszul, ahogy sikerült.
    Nem számított semmi, csak a pénz.
    ÉS HOL VOLTAK, HOL VANNAK A TÉNYFELTÁRÓ BORSODI ÚJSÁGÍRÓK?
    MIND ORBÁNT SZOLGÁLTA, MINT A HIVATALOK IS, ÉLÉN A kORMÁNYHIVATALLAL.
    ALAKSZAIT SEMMI NEM ÉRDEKELTE, CSAK A NER KISZOLGÁLÁSA. JÓL ÉLT BELŐLE.
    MOST MEGKAPTA SELYEM ZSINÓRT, REMÉLEM JÓ SZOROS LESZ A NYAKÁN.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű