Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.
Egy válasz
A helyiek körében is köztudott volt, milyen környezetkárosítás történik Sajóbábonyban.
Kamion számra szállították ODA MINDEN HONNAN a veszélyes hulladékot, és ott történt az elégetés, jól-rosszul, ahogy sikerült.
Nem számított semmi, csak a pénz.
ÉS HOL VOLTAK, HOL VANNAK A TÉNYFELTÁRÓ BORSODI ÚJSÁGÍRÓK?
MIND ORBÁNT SZOLGÁLTA, MINT A HIVATALOK IS, ÉLÉN A kORMÁNYHIVATALLAL.
ALAKSZAIT SEMMI NEM ÉRDEKELTE, CSAK A NER KISZOLGÁLÁSA. JÓL ÉLT BELŐLE.
MOST MEGKAPTA SELYEM ZSINÓRT, REMÉLEM JÓ SZOROS LESZ A NYAKÁN.