Sajóbábony. Milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta

képernyőkép 2026 05 24 204433

Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.

A nap

2 Responses

  1. Minden állami szerv lapít a szennyezés, milliárdos támogatás ügyében.
    A Kormányhivatal szót emelt egyszer is Bábony ügyében.
    Ugyan!
    Alakszai csak eljárt koccintani az kamara meg az egyetem rendezvényeire.
    De most megkapta a selyem zsinort.
    Persze a Kis Kft tulajdonosa a BOKIK alelnöke, védett személy.
    Bihall fedezi.

  2. MINDEN MŰSZAKI KATASZTRÓFA UTÁN BEBIZONYOSODIK, HOGY VOLTAK ELŐJELEI, CSAK A KUTYA SEM TÖRŐDÖTT VELE.
    ITT EZ FOG TÖRTÉNNI!
    MEG KELL EZT VÁRNI?
    NEM VOLT ELÉG A TNT ÜZEM ROBBANÁSA, MEG A LEGUTÓBBI ROBBANÁS ÉS TŰZ?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű