Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Persze milliárdokat kapott az indiai cég, a szart meg itthagyta.
Na ennyit Szíjjártó és Orbán ország tönkre tévő tevékenységéről.
Ezek tényleg börtönt érdemelnek.
A nap
2 Responses
Minden állami szerv lapít a szennyezés, milliárdos támogatás ügyében.
A Kormányhivatal szót emelt egyszer is Bábony ügyében.
Ugyan!
Alakszai csak eljárt koccintani az kamara meg az egyetem rendezvényeire.
De most megkapta a selyem zsinort.
Persze a Kis Kft tulajdonosa a BOKIK alelnöke, védett személy.
Bihall fedezi.
MINDEN MŰSZAKI KATASZTRÓFA UTÁN BEBIZONYOSODIK, HOGY VOLTAK ELŐJELEI, CSAK A KUTYA SEM TÖRŐDÖTT VELE.
ITT EZ FOG TÖRTÉNNI!
MEG KELL EZT VÁRNI?
NEM VOLT ELÉG A TNT ÜZEM ROBBANÁSA, MEG A LEGUTÓBBI ROBBANÁS ÉS TŰZ?