Persze a Kis Kft tulajdonosa a BOKIK alelnöke, védett személy. Bihall fedezi.

Minden állami szerv lapít a szennyezés, milliárdos támogatás ügyében.
A Kormányhivatal szót emelt egyszer is Bábony ügyében.
Ugyan!
Alakszai csak eljárt koccintani az kamara meg az egyetem rendezvényeire.
De most megkapta a selyem zsinort.
Persze a Kis Kft tulajdonosa a BOKIK alelnöke, védett személy.
Bihall fedezi.

2 Responses

  1. Pontosan így van. Ezek mind a fidesz hátsó udvarának a bábjai.
    Persze jól éltek belőle. Hülyének néztek mindenkit.
    Micsoda ötlet, egy indiai cégnek eladni a szennyező vállalkozást, még több milliárd állami támogatást is intéznek neki.
    India jó messze van, nekik meg csurra-cseppen, jó bőven.
    Börtön jár ezért !

  2. Csak emlékeztetőül.
    Nem túl régen is volt robbanás Sajóbábonyban, a KIS KFT telepén, ahol veszélyes hulladékot IS égetnek.
    Minden eszközzel próbálták titkolni, a helyi média nem is nagyon írt róla, az országos sajtóból lehetett éretesülni. Pedig Miskolcról is látszott az óriási füst.
    Azóta sem tudni, milyen robbanás, milyen környezet szennyzés történt, kik a felelősök.
    A KÚRIA is hozott határozatot: az információhoz való hozzáférés alapvető emberi jog.
    2017.EI.II.J.GY.P.3.
    Az információhoz való jog a polgár joga arra, hogy a társadalmat kifejezetten érintő kérdésekről, a közügyekről információt kapjon.
    Az Alkotmánybíróság kifejtett gyakorlata meghatározottan támaszkodik a Magyarország által ratifikált és a magyar jog részévé tett nemzetközi egyezményekre, elsősorban a Római
    Egyezményre.

    AKKOR MIÉRT IS NEME LEHET TUDNI SEMMIT A SAJÓBÁBONYBAN ÉS KÖRNYÉKÉN ÉLŐK, EGÉSZSÉGÉT, ÉLETÉT, VAGYONI BIZTONSÁGÁT VESZÉLYEZTETŐ IPARI TEVÉKENYSÉGRŐL?
    HOL VANNAK A FIDESZT KISZOLGÁLÓ, TÉNYFELTÁRÓ ÚJSÁGÍRÓK? JA ILYENEK NINCSENNEK.
    VAGY MÉG MINDIG A FIDESZ FIZETI ŐKET?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű