Egy sima többségi kormányzásnál is megfojtották volna a Tisza-kormányt a sok pozicíóba ültetett fidesznyikkel, de látszott is a pofájukon választáskor a döbbenet….istenem de jó volt ezt látni 🙂 Hosszú lesz a gyógyulás egyeseknek… talán túl sem élik 😀
5 Responses
Egy sima többségi kormányzásnál is megfojtották volna a Tisza-kormányt a sok pozicíóba ültetett fidesznyikkel, de látszott is a pofájukon választáskor a döbbenet….istenem de jó volt ezt látni 🙂 Hosszú lesz a gyógyulás egyeseknek… talán túl sem élik 😀
Értem. Be vagytok sz@rva, hogy nem lesz kire fogni a Nemzetközi Együttműködési Rendszereteket. Az internacionalista nem vész el csak átalakul.
Válasszátok már meg Anne Applebaum-ot Miskolc díszpolgárának. Sikorski Radosław Tomasz intézi a többit.
Én adjam itt állandóan az ötleteket?
Pénz , mint a pelyva. Diósgyőrbe a fotón látható két fejlesztő azonnal megépít egy Biedronka áruházláncot.
ne adj ötleteket, annyi elég ha látjuk hogy vergődsz
tudod: tied a bűzöd, magadnak szagolod …
Jesszus!Ez a két fej!És még photoshoppolni sem kell,hogy hányingerem legyen.
de azért hajnali fél négykor mégis képes vagy velük foglalkozni
mi ez ha nem szerelem?
melyik a szerencsés kiválasztott?