Toca, nem lenne egyszerűbb lemondani? Kell neked, hogy hülyének nézzen egy város, mindenki rajtad röhögjön, és folyamatosan stresszben legyél? Nagy rád ez a kabát, öreg!
Hahó! Tervek nyilvánossága? Aquaterápiás részleg? Kivitelezésre irányuló közbeszerzés visszavonása majd újbóli kiírása ami szintén csúszást eredményezett? Miért vokt erre szükség? Árazás? Pótmunkák? Pont az akitől pont a DAM egy részét vettétek? Pont véletlen? Hahó, a várra mennyi pénz is kell még, hogy működőképesen fogadhassa a látogatókat? Hahó, jegyző megvan még?
Tele vagyunk magánklinika tulajdonosokkal. Kérd meg őket! Böszme és a Patás alatt multimilliárdosok lettek, rámodulnak az Aquaterápia piacra. Ne csak Mészáros jótékonykodjon 100 milliókkal. Van ott még cirka 95 vörösbáró
Győztetek! Van két f.sza tiszás képviselőtök. Mi tart vissza? Szopkót nemsokára magához emeli Magyar Péter.
Hááát a Lujzika, megvan még? Még nem fedeztétek fel? Czinkné segítségével Vitézy elsőosztályú várkapitánya lehetne Lujzika. Megmutatná Lázárnak, hogy merre van előre.
7 Responses
Toca, nem lenne egyszerűbb lemondani? Kell neked, hogy hülyének nézzen egy város, mindenki rajtad röhögjön, és folyamatosan stresszben legyél? Nagy rád ez a kabát, öreg!
Ezt ő teljesen másképp látja. Szerinte nem a városvezetésre kell alkalmasnak lennie, csak a szereplésre, és parttalan és számonkérhetetlen dumára.
nem szólt senki tócalócának hogy ez már nem egy rádió bulvár hablaty hanem városvezetés lenne?
próbaüzem? mc isti szokta mondani hogy próbakör.
Hahó! Tervek nyilvánossága? Aquaterápiás részleg? Kivitelezésre irányuló közbeszerzés visszavonása majd újbóli kiírása ami szintén csúszást eredményezett? Miért vokt erre szükség? Árazás? Pótmunkák? Pont az akitől pont a DAM egy részét vettétek? Pont véletlen? Hahó, a várra mennyi pénz is kell még, hogy működőképesen fogadhassa a látogatókat? Hahó, jegyző megvan még?
Tele vagyunk magánklinika tulajdonosokkal. Kérd meg őket! Böszme és a Patás alatt multimilliárdosok lettek, rámodulnak az Aquaterápia piacra. Ne csak Mészáros jótékonykodjon 100 milliókkal. Van ott még cirka 95 vörösbáró
Győztetek! Van két f.sza tiszás képviselőtök. Mi tart vissza? Szopkót nemsokára magához emeli Magyar Péter.
Hááát a Lujzika, megvan még? Még nem fedeztétek fel? Czinkné segítségével Vitézy elsőosztályú várkapitánya lehetne Lujzika. Megmutatná Lázárnak, hogy merre van előre.
Többet nem segítek. 😁😂