facebook idézet:
Forma 1-et nézek, volt egy perces hírek és TELJESEN NORMÁLIS VOLT.
Mi a kurva, koprofág, kócba csavart, náthás, ha felállítod, el is dől nagyságú lófaszért nem lehetett ezt így?
Lophattak volna akkor is, ha nem uszítanak, de így meg kiidegeltek és szétbasztak egy generációt, sőt, kettőt, majdhogynem a semmiért.
Már csak ezért is dögöljenek meg.
Ja és persze a propagandisták külön rohadjanak meg, pláne, hogy ilyet is tudnak.
És még én sírjam el magam rajtatok, „bennfentesek”? Hogy nektek ezt „kellett” csinálni?
Van ám Szegeden is újság, Kiskunfélegyházán rádió, Gyulán tévé. Lehet hivatástudatból, szeretetből dolgozni, azt csinálni, amit akarsz. Ja hogy akkor nem lesz belőle vadonatúj Superb, csak használt Yaris, esetleg megyebérlettel csapatod az Econellen? Ja hogy akkor feleakkora lesz a házikó, és kétszer annyi ideig tart majd kifizetni? Mint…várjál csak…mindenki másnak? Hogy nem lesz mivel veretni a haverjaid előtt a hétvégi hátsókerti sörpartin? Hát, evvan. Pedig hidd el, így is lehet élni, ha ér valamit, amit „tudsz”. Ennyit ért neked az, hogy gerinces legyél vagy ne. Dehogy azért maradtál te, mert ez volt az álomállásod, vagy mert szeretted , amit csinálsz. Felállhattál volna. Te is csak jóllakni akartál, mint az állatod, akit a műanyag tálkából zabáltatsz nap mint nap az előszobában, semmivel se vagy különb nála. Nesze, itt a nyakörv, az éves veszettség elleni oltás, meg a kutyatáp, zabálj, azt érdemled, geci.
2 Responses
facebook idézet:
Forma 1-et nézek, volt egy perces hírek és TELJESEN NORMÁLIS VOLT.
Mi a kurva, koprofág, kócba csavart, náthás, ha felállítod, el is dől nagyságú lófaszért nem lehetett ezt így?
Lophattak volna akkor is, ha nem uszítanak, de így meg kiidegeltek és szétbasztak egy generációt, sőt, kettőt, majdhogynem a semmiért.
Már csak ezért is dögöljenek meg.
Ja és persze a propagandisták külön rohadjanak meg, pláne, hogy ilyet is tudnak.
És még én sírjam el magam rajtatok, „bennfentesek”? Hogy nektek ezt „kellett” csinálni?
Van ám Szegeden is újság, Kiskunfélegyházán rádió, Gyulán tévé. Lehet hivatástudatból, szeretetből dolgozni, azt csinálni, amit akarsz. Ja hogy akkor nem lesz belőle vadonatúj Superb, csak használt Yaris, esetleg megyebérlettel csapatod az Econellen? Ja hogy akkor feleakkora lesz a házikó, és kétszer annyi ideig tart majd kifizetni? Mint…várjál csak…mindenki másnak? Hogy nem lesz mivel veretni a haverjaid előtt a hétvégi hátsókerti sörpartin? Hát, evvan. Pedig hidd el, így is lehet élni, ha ér valamit, amit „tudsz”. Ennyit ért neked az, hogy gerinces legyél vagy ne. Dehogy azért maradtál te, mert ez volt az álomállásod, vagy mert szeretted , amit csinálsz. Felállhattál volna. Te is csak jóllakni akartál, mint az állatod, akit a műanyag tálkából zabáltatsz nap mint nap az előszobában, semmivel se vagy különb nála. Nesze, itt a nyakörv, az éves veszettség elleni oltás, meg a kutyatáp, zabálj, azt érdemled, geci.