
A miskolci polgármester bejárásra invitálta a barlangfürdőbe azon miskolctapolcai szállodák vezetőit.
“Nemcsak a tűz okozta károkat állítjuk helyre, hanem az elmúlt évek fejlesztési hiányosságait is pótoljuk, hogy a fürdő hosszú évtizedeken át szolgálhassa Miskolc turizmusát. Ezúton is köszönöm nekik a kitartást és a megértést! Részletek hamarosan!” – írta bejegyzésében Tóth-Szántai
A megnyitásról nem esett szó

6 Responses
Jól bevált szokás szerint, csak a kiválasztottak előtt játszotta a el felelős vezetőt. Nehogy kellemetlen kérdéseket kapjon.
mer Kilós mi a bánat ebben a történetben, hogy neki ott kellett volna lennie
ne vicceljünk már
Mer a többiek mivel többek?
Na de hol Bandi a nagy Bejáró?Mi történt bohóc?
Melyik a polgarmester?🐑
Amelyiken a legidétlenebbül áll a kobak.