Ádám az a kétgyermekes édesapa, aki életét vesztette a MOL robbanás miatt. 700 hozzászólás

703745384 1436487081850723 3993087748789375587 n
Ádám az a kétgyermekes édesapa, aki életét vesztette a MOL robbanás miatt. Követeljük, hogy a MOL vezérigazgatója ANYAGILAG segítse a félárva gyerekeket, és a feleségét. Aki egyetért kérem jelezze szívvel. Bővebben lent olvasható..

 

2 Responses

  1. biztos vagyok, hogy segíteni fogják a családot ahogy lehet ilyen esetben..
    Azt nem értem, mit kell ezen követelni? Nem vetted be a gyógyszered?

  2. Lehet valami szakszervezeti belharcban így akar magának támogatotságot szerezni a követelő.
    Szerintem sem megy el csak úgy a történtek mellett a munkáltató. Nem valami helyi bukott politikus karolta fel hirtelen a neki kapóra jött tragédiát?
    Részvétem a családnak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű