Ádám az a kétgyermekes édesapa, aki életét vesztette a MOL robbanás miatt. Követeljük, hogy a MOL vezérigazgatója ANYAGILAG segítse a félárva gyerekeket, és a feleségét. Aki egyetért kérem jelezze szívvel. Bővebben lent olvasható..
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
2 Responses
biztos vagyok, hogy segíteni fogják a családot ahogy lehet ilyen esetben..
Azt nem értem, mit kell ezen követelni? Nem vetted be a gyógyszered?
Lehet valami szakszervezeti belharcban így akar magának támogatotságot szerezni a követelő.
Szerintem sem megy el csak úgy a történtek mellett a munkáltató. Nem valami helyi bukott politikus karolta fel hirtelen a neki kapóra jött tragédiát?
Részvétem a családnak.