| Kamu. Csöbör nem is jelentkezett a pozicióra és nem volt röhögés. Csak Széchenyi Mariann jelölésénél volt hangos morgás |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Kamu. Csöbör nem is jelentkezett a pozicióra és nem volt röhögés. Csak Széchenyi Mariann jelölésénél volt hangos morgás |
3 Responses
Ez a hölgyike még Csincsetanyát is a mélybe tudná taszítani.
Elég baj az hogy a bukott Hollósy lett az elnök. Sebi 2. Semmit nem fog csinálni csak kiny…ja a toca hátsóját
Dehogy baj, hogy holló az elnök. Ez egyenesen garancia arra, hogy összedőljön a fidióta kártyavár