Első ránézésre nehéz eldönteni, mit is látunk, de a háttérben magasodó Palotaszálló azonnal elhelyez minket. Térben legalábbis. Ez bizony a Hámori-tó, de hová tűnt a víz?
#PalotaÖrökség
Kevesebb jelenjen meg
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye