Na,ebben mindkét csapat élen jár.Azért olyan hányás képű minden hottentotta.Egyiptomi fogság ,babiloni fogság ,beltenyészet . 3 Válasz
8 Responses
Százszor inkább cigány, mint zsidó.
nyugszik a more
Százszor inkább egy cigány mint egy csabavezér úti zalkás komcsipatkány.
neked ennyire bejön a vérfertőzés?
Na,ebben mindkét csapat élen jár.Azért olyan hányás képű minden hottentotta.Egyiptomi fogság ,babiloni fogság ,beltenyészet .
akkor a dagatt képe is azért olyan! ő mindkét részről érintett
Bakui fogság,náci múlt,csabavezér út.
azt a házat már a taxisok is ismerik, miskolc „nevezetessége”