mert már nem fizetik akaratuk ellenére a magyar adófizetők a születése óta feneketlenül gonosz sátáni lelkű és a végére hála a jó Istennek teljesen megőrült cigány vénember jóvoltából, az egészoldalas túlárazott fejbelövős, háborús hirdetésdömpinget, amiből ezek a kirívóan tehetségtelen szervilis magyargyűlölő paraziták képesek voltak magukat valahogy fenntartani
