A gazdátlan Miskolc

1779114873848

Küldjél

5 Responses

  1. Kátyus, szétcseszett utak, omladozó épületek, koszos, gondozatlan parkok, utcák, elhanyagolt környezet, igénytelenség, lepukkadt tömegközlekedés, bűz és mocsok mindenhol, ez jellemzi a várost. Nem csoda, hogy a kutya sem kíváncsi a Miskolcra. Köszönjük meg a jelenlegi városvezetésnek. Van még kérdés?

  2. A 10-es posta lépcsőjét felújítják.
    A rokkantak lejtőjén lehet felmenni.
    A lejtő aljánál a kedvenc figyelmeztető táblám:
    Vigyázat omlásveszély!
    .
    Aztán mit kell tennem omlás esetén?
    Észre veszem előre, vagy csak akkor, ha a betondarab szétloccsantja az okos fejemet?
    .
    Ha tudnak az omlásveszélyről, akkor nem kellene elhárítani,
    vagy védő folyosót ácsolni?
    .
    Nagyszerű hivatalainknak, a hatóságoknak nincs tennivalója?
    .
    Lesz felelős, ha valaki megsérül?

    .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű