Kátyus, szétcseszett utak, omladozó épületek, koszos, gondozatlan parkok, utcák, elhanyagolt környezet, igénytelenség, lepukkadt tömegközlekedés, bűz és mocsok mindenhol, ez jellemzi a várost. Nem csoda, hogy a kutya sem kíváncsi a Miskolcra. Köszönjük meg a jelenlegi városvezetésnek. Van még kérdés?
A 10-es posta lépcsőjét felújítják.
A rokkantak lejtőjén lehet felmenni.
A lejtő aljánál a kedvenc figyelmeztető táblám:
Vigyázat omlásveszély!
.
Aztán mit kell tennem omlás esetén?
Észre veszem előre, vagy csak akkor, ha a betondarab szétloccsantja az okos fejemet?
.
Ha tudnak az omlásveszélyről, akkor nem kellene elhárítani,
vagy védő folyosót ácsolni?
.
Nagyszerű hivatalainknak, a hatóságoknak nincs tennivalója?
.
Lesz felelős, ha valaki megsérül?
5 Responses
A zsidó negyed.Ennyi.
Bezzeg a környékeden minden fasza, igaz, zsebnáci?
Miskolc, az igénytelenség városa.
Kátyus, szétcseszett utak, omladozó épületek, koszos, gondozatlan parkok, utcák, elhanyagolt környezet, igénytelenség, lepukkadt tömegközlekedés, bűz és mocsok mindenhol, ez jellemzi a várost. Nem csoda, hogy a kutya sem kíváncsi a Miskolcra. Köszönjük meg a jelenlegi városvezetésnek. Van még kérdés?
A 10-es posta lépcsőjét felújítják.
A rokkantak lejtőjén lehet felmenni.
A lejtő aljánál a kedvenc figyelmeztető táblám:
Vigyázat omlásveszély!
.
Aztán mit kell tennem omlás esetén?
Észre veszem előre, vagy csak akkor, ha a betondarab szétloccsantja az okos fejemet?
.
Ha tudnak az omlásveszélyről, akkor nem kellene elhárítani,
vagy védő folyosót ácsolni?
.
Nagyszerű hivatalainknak, a hatóságoknak nincs tennivalója?
.
Lesz felelős, ha valaki megsérül?
.