Zsujzsa, köszönjük Verest. Mióta van Tocánk, már csak a második legxb polgi a sorban. De Tocát neki köszönhetjük, és nem sokon múlt, hogy nem egy szippantós polgármesterünk lett, mert Veres egy olyan szinxxiselt, ami Gadnán, Rudabányán, Felsővadászon elmegy, de egy megyei jogú városban nagyon de nagyon alantas.
Veresről nyilvánvaló volt, hogy alkalmatlan, már a Földest is lezüllesztette. Ő volt Kálmám igazgató úr legnagyobb (és talán egyetlen?) melléfogása. Épp azt a brendet zúzta le Veres, amit Kálmán László óriási munkával felépített. Földesistának lenni egykoron rangot jelentett. Ma már a Hermanba viszi a gyerekét, aki minőségi oktatást szeretne. És a bizalmat elveszíteni könnyű, visszaszerezni viszont piszok nehéz. Ez sokkal nagyovbb vesteség, mint az a pénzecske, amibe került a városnak, és amennyi kárt okozott.
Nos,ilyen egy érzelmileg kiürült,kudarcos élet.Egy asszony,ha vénségére még mindig csak a mozgalmárságban leli örömét,ott nagy a baj,a hiány.Ez van,amikor a komcsi időben szívet,lelket,becsületet és sok minden mást be kellett tenni a közösbe.
A 2026. április 21-én Szabó Kevin magánnyomozó által végzett — amelynek én is aktív résztvevője voltam — információgyűjtés során rögzített hangfelvételek leiratának elkészítését befejeztem, hogy azokat ügyvédjeink átadhassák az ügyészség részére.
Ezek a leiratok minden kétséget kizáróan bizonyítják ártatlanságunkat, a koncepciós eljárást, valamint a tanúk által elkövetett hatóság félrevezetését és a hamis tanúzást.
A tegnapi éjjel folyamán eljutottam a korábban S. B. ügyében a rendőrség által kihallgatott tanú, S. I. igazgatónő 2026. április 21-én tett tanúvallomásának feldolgozásához, amely hozzájárult Szabó Kevin magánnyomozó koholt, aljas vádakon alapuló letartóztatásához és személyem üldöztetéséhez.
Ezen tanúvallomás teljes mértékben ellentétes a rögzített hangfelvétellel, ami számomra már több mint félelmetes.
Hiszen ha Szabó Kevin és személyem likvidálásához már egy igazgatónőt is rá tudnak bírni hamis tanúzásra, vagy esetleg maga a vallomás hamis — hiszen a birtokomban lévő tanúvallomáson nincs aláírás —, akkor azt hiszem, joggal félhetünk a maffiamódszereket alkalmazó rendőrhatóság következő lépésétől.
⚠️ Minden egyes további tanúvallomás — Cs. H., K. S., K. K. — az ügyünkben hamisan vádolt és a mai napig hamisan vádol minket, amelyek összességében hozzájárultak likvidálásunk első lépéseihez.
❓ **HOL VAN AZ IGAZSÁGÜGYI MINISZTÉRIUM?**
❓ **HOL VANNAK A RENDŐRI KORRUPCIÓÉRT FELELŐS SZERVEK?**
📌 **KIS EMLÉKEZTETŐ A TÖRTÉNTEKHEZ:**
📅 **2026. április 21.**
Szabó Kevin magánnyomozó és Juhász Mónika Sárospatakra, illetve Kenézlőre utazik a rendőrség által már kihallgatott tanúktól történő információgyűjtés céljából.
Kiemelem: sem Szabó Kevin, sem én nem hallgattunk ki senkit, hiszen ezt nem is tehetnénk. Az információgyűjtés — ahogyan az a hangfelvételeken is hallható — barátságos beszélgetések keretében történt.
📅 **2026. április 21.**
A Sárospataki Rendőrkapitányság forró nyomon megkezdi a tanúk kihallgatását, valamint a közterületi kamerafelvételek begyűjtését.
📅 **2026. április 22.**
Emődi otthonunkat öt darab jelölt és jelöletlen rendőrautóval érkező rendőrmaffia felgyújtással fenyegeti.
📅 **2026. április 22. – 2026. május 06.**
Emődi otthonunk folyamatos megfigyelése jelölt és jelöletlen autókkal, valamint a szomszédok által TEK-nek azonosított AO DF-601 rendszámú kisbusszal.
📅 **2026. április 27.**
Egy Bódis Miklós néven bemutatkozó férfi keresett a 0620 960 0914 telefonszámról. Elmondása szerint az NVSZ munkatársa, és rendőri korrupciós ügyben érdeklődött. Javasolta, hogy nem kellene a rendőrök után nyomozni.
📅 **2026. május 05.**
Telefonhívás a Nemzeti Védelmi Szolgálattól (NVSZ) — 46/514-500, 2808-as mellék — Szabó Dávid.
📅 **2026. május 06.**
Drónos megfigyelést követően 17 óra 20 perckor kommandós támadás harsányi tartózkodási helyünkön. 37 db adathordozó lefoglalása, Szabó Kevin őrizetbe vétele és személyem előállítása.
⚠️ Feltételezem, mindenkinek látható az az óriási erő, amelyet ellenünk vetettek be a megsemmisítésünk érdekében.
❗ Ugye milyen érdekes, hogy a maffiahatóság a mi kreált, semmitmondó ügyünkben:
• lekérte az összes telefonunkhoz tartozó cellainformációt,
• begyűjtötte a közterületi kamerafelvételeket,
• azonnal kihallgatta az általunk felkeresett tanúkat,
• lefoglalta az összes, 37 db adathordozót,
• valamint drónos megfigyelést hajtott végre.
🚨 **MEDDIG MEGY MÉG EL EZ A MAFFIA ÁRTATLAN MAGYAR CIVIL EMBEREK TERRORIZÁLÁSÁVAL?**
⚖️ Ezzel szemben az S. B. ügyében — a vád szerint gyermekek sérelmére elkövetett bűncselekmény miatt —:
• meg sem próbáltak kamerafelvételeket beszerezni,
• nem foglalták le a lányok digitális eszközeit,
• a lányokat csak egy évvel később vitték nőgyógyászhoz, nem pedig azonnal a rendőrségi kihallgatást követően,
• és mindenki megpróbálja minden eszközzel megakadályozni az állítólagosan létező Messenger-üzenetek digitális beszerzését — beleértve magukat a sértetteket is.
De sorolhatnám még az ellentmondásokat.
📂 Minden releváns anyagot kivétel nélkül megküldtem többek között a sajtónak is.
📢 Hozzájárulok a sajtónyilvánossághoz adataink kitakarásával, mivel úgy vélem, életünk és testi épségünk is veszélyben van a korrupt maffia által.
⚠️ Rólatok mindig eszembe jut Pusoma Dénes, akit ártatlanul meghurcoltatok és bebörtönöztetek, mert képtelenek voltatok az igazság kiderítésére, és nagyban leszartátok, hogy egy ártatlan embert ítéltek el, csak azért, mert a szegényebb, tudatlanabb rétegből jött.
⚠️ Akit a terrorotok által belekergettetek a halálba.
❗ A helyetekben újragondolnám a gondatlanságból elkövetett emberölés, illetve a gyilkosság törvényi definícióját.
📚 Egy, a téves ítéletek okait elemző angolszász tanulmány szerint a téves ítéleteknek általában a következő okai vannak:
• a társadalomnak egy személlyel vagy népcsoporttal szembeni ellenszenve (előítélet),
• a közvélemény nyomása,
• meggyőző bizonyítékok hiánya,
• a rendőrségnek, az ügyészségnek és a bíróságnak az összejátszása (nem szavahihető tanúk használata),
• megbízhatatlan szakértői vélemények,
• a bizonyítékok megszerzésének jogszerűtlensége,
• hatékony védelem hiánya.
⚖️ Ezek a körülmények mind jelen voltak a Pusoma-ügyben.
EGY DOLGOT TUDTOK CSAK! AZ EMBEREK TERRORIZÁLÁSÁT ÉS A SZÁMTALAN MAGYAR KÖZVETETT ELÜLDÖZÉSÉT!
A GYOMROM FELFORDÚL TÖLLETEK
📢 KÉREK MINDENKIT, HOGY OSSZA MEG! AZ IGAZSÁGOT NEM LEHET ÖRÖKKÉ ELHALLGATTATNI!
Ő és a padtárs barátnői akik meggyőzték Varga Andreát, hogy jó lesz az! Be is ültették Tocát és a képviselőit a városházára! Köszönjük nekik! Ezek mind ott voltak (a nyugger hátizsákos, a fideszes szórólapokat a postaládából kiszedő egyedül Tiszás dzsekiben mászkáló nyugger, a magát nyerőnel gondoló volt alpolgi asszony, a korábbi holdingos „szakértők”) a fotók alapján a baz 2. eredményváróján! Gratulálunk, nagy csapat!
Egy dolog tartja össze őket: a pénz szaga.Meg tudnak őrülni egy kis potya zsetonért,potya konferenciáért,potya külföldi „tanulmányútért”, potya igazgató tanácsi helyért.A hatalomért pedig bárkit,bármikor 2 forintért.A hátizsákos tinis imidzs pedig már hót röhejes így 70 körül,de valószínűleg már nem is utazáshoz kell,hanem a X eltakarására.
Erős tévedésben vagy. VaXával legalább lett volna egy normális polgi. De ezt megfúrták a fidesz kurvái, úgymint a kutyapecér, a parizeres, a DK és a szoci maffia siXn elvtárssal az élen. Sajnos az a baj, hogy a lakosság nagy része nem lát be a kulisszák mögé, tényfeltáró újságírás Xolcon nincs. Így a megvezetett emberek a politikusok és háttérembereik hazudozásai alapján ítélnek. Ugye, kedves RiX
11 Responses
Zsujzsa, köszönjük Verest. Mióta van Tocánk, már csak a második legxb polgi a sorban. De Tocát neki köszönhetjük, és nem sokon múlt, hogy nem egy szippantós polgármesterünk lett, mert Veres egy olyan szinxxiselt, ami Gadnán, Rudabányán, Felsővadászon elmegy, de egy megyei jogú városban nagyon de nagyon alantas.
Hallottam már Zsuzsát megnyilvánulni arról, hogy nagyon csalódtak Veresben és nagyon megbánták. De sajnos igazat írtál: Tocának Veres ágyazott meg.
Ja,tudjuk.Júdás is megbánta,aztán föl is akasztotta magát.
Veresről nyilvánvaló volt, hogy alkalmatlan, már a Földest is lezüllesztette. Ő volt Kálmám igazgató úr legnagyobb (és talán egyetlen?) melléfogása. Épp azt a brendet zúzta le Veres, amit Kálmán László óriási munkával felépített. Földesistának lenni egykoron rangot jelentett. Ma már a Hermanba viszi a gyerekét, aki minőségi oktatást szeretne. És a bizalmat elveszíteni könnyű, visszaszerezni viszont piszok nehéz. Ez sokkal nagyovbb vesteség, mint az a pénzecske, amibe került a városnak, és amennyi kárt okozott.
Nos,ilyen egy érzelmileg kiürült,kudarcos élet.Egy asszony,ha vénségére még mindig csak a mozgalmárságban leli örömét,ott nagy a baj,a hiány.Ez van,amikor a komcsi időben szívet,lelket,becsületet és sok minden mást be kellett tenni a közösbe.
🚨 SZABADSÁGOT SZABÓ KEVIN POLITIKAI ÜLDÖZÖTTNEK 🚨
A 2026. április 21-én Szabó Kevin magánnyomozó által végzett — amelynek én is aktív résztvevője voltam — információgyűjtés során rögzített hangfelvételek leiratának elkészítését befejeztem, hogy azokat ügyvédjeink átadhassák az ügyészség részére.
Ezek a leiratok minden kétséget kizáróan bizonyítják ártatlanságunkat, a koncepciós eljárást, valamint a tanúk által elkövetett hatóság félrevezetését és a hamis tanúzást.
A tegnapi éjjel folyamán eljutottam a korábban S. B. ügyében a rendőrség által kihallgatott tanú, S. I. igazgatónő 2026. április 21-én tett tanúvallomásának feldolgozásához, amely hozzájárult Szabó Kevin magánnyomozó koholt, aljas vádakon alapuló letartóztatásához és személyem üldöztetéséhez.
Ezen tanúvallomás teljes mértékben ellentétes a rögzített hangfelvétellel, ami számomra már több mint félelmetes.
Hiszen ha Szabó Kevin és személyem likvidálásához már egy igazgatónőt is rá tudnak bírni hamis tanúzásra, vagy esetleg maga a vallomás hamis — hiszen a birtokomban lévő tanúvallomáson nincs aláírás —, akkor azt hiszem, joggal félhetünk a maffiamódszereket alkalmazó rendőrhatóság következő lépésétől.
⚠️ Minden egyes további tanúvallomás — Cs. H., K. S., K. K. — az ügyünkben hamisan vádolt és a mai napig hamisan vádol minket, amelyek összességében hozzájárultak likvidálásunk első lépéseihez.
❓ **HOL VAN AZ IGAZSÁGÜGYI MINISZTÉRIUM?**
❓ **HOL VANNAK A RENDŐRI KORRUPCIÓÉRT FELELŐS SZERVEK?**
📌 **KIS EMLÉKEZTETŐ A TÖRTÉNTEKHEZ:**
📅 **2026. április 21.**
Szabó Kevin magánnyomozó és Juhász Mónika Sárospatakra, illetve Kenézlőre utazik a rendőrség által már kihallgatott tanúktól történő információgyűjtés céljából.
Kiemelem: sem Szabó Kevin, sem én nem hallgattunk ki senkit, hiszen ezt nem is tehetnénk. Az információgyűjtés — ahogyan az a hangfelvételeken is hallható — barátságos beszélgetések keretében történt.
📅 **2026. április 21.**
A Sárospataki Rendőrkapitányság forró nyomon megkezdi a tanúk kihallgatását, valamint a közterületi kamerafelvételek begyűjtését.
📅 **2026. április 22.**
Emődi otthonunkat öt darab jelölt és jelöletlen rendőrautóval érkező rendőrmaffia felgyújtással fenyegeti.
📅 **2026. április 22. – 2026. május 06.**
Emődi otthonunk folyamatos megfigyelése jelölt és jelöletlen autókkal, valamint a szomszédok által TEK-nek azonosított AO DF-601 rendszámú kisbusszal.
📅 **2026. április 27.**
Egy Bódis Miklós néven bemutatkozó férfi keresett a 0620 960 0914 telefonszámról. Elmondása szerint az NVSZ munkatársa, és rendőri korrupciós ügyben érdeklődött. Javasolta, hogy nem kellene a rendőrök után nyomozni.
📅 **2026. május 05.**
Telefonhívás a Nemzeti Védelmi Szolgálattól (NVSZ) — 46/514-500, 2808-as mellék — Szabó Dávid.
📅 **2026. május 06.**
Drónos megfigyelést követően 17 óra 20 perckor kommandós támadás harsányi tartózkodási helyünkön. 37 db adathordozó lefoglalása, Szabó Kevin őrizetbe vétele és személyem előállítása.
⚠️ Feltételezem, mindenkinek látható az az óriási erő, amelyet ellenünk vetettek be a megsemmisítésünk érdekében.
❗ Ugye milyen érdekes, hogy a maffiahatóság a mi kreált, semmitmondó ügyünkben:
• lekérte az összes telefonunkhoz tartozó cellainformációt,
• begyűjtötte a közterületi kamerafelvételeket,
• azonnal kihallgatta az általunk felkeresett tanúkat,
• lefoglalta az összes, 37 db adathordozót,
• valamint drónos megfigyelést hajtott végre.
🚨 **MEDDIG MEGY MÉG EL EZ A MAFFIA ÁRTATLAN MAGYAR CIVIL EMBEREK TERRORIZÁLÁSÁVAL?**
⚖️ Ezzel szemben az S. B. ügyében — a vád szerint gyermekek sérelmére elkövetett bűncselekmény miatt —:
• meg sem próbáltak kamerafelvételeket beszerezni,
• nem foglalták le a lányok digitális eszközeit,
• a lányokat csak egy évvel később vitték nőgyógyászhoz, nem pedig azonnal a rendőrségi kihallgatást követően,
• és mindenki megpróbálja minden eszközzel megakadályozni az állítólagosan létező Messenger-üzenetek digitális beszerzését — beleértve magukat a sértetteket is.
De sorolhatnám még az ellentmondásokat.
📂 Minden releváns anyagot kivétel nélkül megküldtem többek között a sajtónak is.
📢 Hozzájárulok a sajtónyilvánossághoz adataink kitakarásával, mivel úgy vélem, életünk és testi épségünk is veszélyben van a korrupt maffia által.
⚠️ Rólatok mindig eszembe jut Pusoma Dénes, akit ártatlanul meghurcoltatok és bebörtönöztetek, mert képtelenek voltatok az igazság kiderítésére, és nagyban leszartátok, hogy egy ártatlan embert ítéltek el, csak azért, mert a szegényebb, tudatlanabb rétegből jött.
⚠️ Akit a terrorotok által belekergettetek a halálba.
❗ A helyetekben újragondolnám a gondatlanságból elkövetett emberölés, illetve a gyilkosság törvényi definícióját.
📚 Egy, a téves ítéletek okait elemző angolszász tanulmány szerint a téves ítéleteknek általában a következő okai vannak:
• a társadalomnak egy személlyel vagy népcsoporttal szembeni ellenszenve (előítélet),
• a közvélemény nyomása,
• meggyőző bizonyítékok hiánya,
• a rendőrségnek, az ügyészségnek és a bíróságnak az összejátszása (nem szavahihető tanúk használata),
• megbízhatatlan szakértői vélemények,
• a bizonyítékok megszerzésének jogszerűtlensége,
• hatékony védelem hiánya.
⚖️ Ezek a körülmények mind jelen voltak a Pusoma-ügyben.
EGY DOLGOT TUDTOK CSAK! AZ EMBEREK TERRORIZÁLÁSÁT ÉS A SZÁMTALAN MAGYAR KÖZVETETT ELÜLDÖZÉSÉT!
A GYOMROM FELFORDÚL TÖLLETEK
📢 KÉREK MINDENKIT, HOGY OSSZA MEG! AZ IGAZSÁGOT NEM LEHET ÖRÖKKÉ ELHALLGATTATNI!
Juhász Mónika
koncepciós eljárás gyanúsítottja
De jó!Végre ismét van egy Dzsekszonunk.
Miskolc új félnótása.Az emancipáció jegyében.
Ő és a padtárs barátnői akik meggyőzték Varga Andreát, hogy jó lesz az! Be is ültették Tocát és a képviselőit a városházára! Köszönjük nekik! Ezek mind ott voltak (a nyugger hátizsákos, a fideszes szórólapokat a postaládából kiszedő egyedül Tiszás dzsekiben mászkáló nyugger, a magát nyerőnel gondoló volt alpolgi asszony, a korábbi holdingos „szakértők”) a fotók alapján a baz 2. eredményváróján! Gratulálunk, nagy csapat!
Egy dolog tartja össze őket: a pénz szaga.Meg tudnak őrülni egy kis potya zsetonért,potya konferenciáért,potya külföldi „tanulmányútért”, potya igazgató tanácsi helyért.A hatalomért pedig bárkit,bármikor 2 forintért.A hátizsákos tinis imidzs pedig már hót röhejes így 70 körül,de valószínűleg már nem is utazáshoz kell,hanem a X eltakarására.
Erős tévedésben vagy. VaXával legalább lett volna egy normális polgi. De ezt megfúrták a fidesz kurvái, úgymint a kutyapecér, a parizeres, a DK és a szoci maffia siXn elvtárssal az élen. Sajnos az a baj, hogy a lakosság nagy része nem lát be a kulisszák mögé, tényfeltáró újságírás Xolcon nincs. Így a megvezetett emberek a politikusok és háttérembereik hazudozásai alapján ítélnek. Ugye, kedves RiX