Lehet visszamenni Zala megyébe töritanárnak! Fenygetett oktatók, fenyegetett hallgatók, csontig benyalt a narancsnak, meg dpk. Felülvizsgálni az egyetem teljes működését, üzemeltetését, szerződéseket! Kezdve az üzemeltetési, müszaki, kolesz területtől a vezetésétől addig a cégig ami üzemeltet mindent is az egyetem területén és szervez minden rendezvényt is! Meg szervezi a városi rendezvényeket pénzért (advent) meg működteti a Mikulásvonatot (amire kapja az önkormányzati támogatást) meg alkalmazza azokat a hölgyeket akiket kell parancsra a helyi kiskirály által. Vége kell, hogy legyen annak a kánaánnak amit ez a sok tekintetben megkérdőjelezhető kapcsolat hoz közpénzből ennek a cégnek!
A nap

2 Responses
Ez év juliusban lesznek az arany, vas, gyémánt diploma átadók.
Volt képükön bőr 14 000 Ft-ot kérni az aranydiplomáért. + 3 000 Ft ügyintézis díj.
Ja, felment az arany ára, tudjuk.
Mivan, elfogyott a Varga Juditnak és hasonlóknak utalandó pénz?
Tényleg gyalázat ami az egyetemen van.
Nem sokáig szerintem, megy Zitácska meg a slepje is a levesbe.
Jogos. Ott a pont. Es ez meg nem minden. Pl egyetemi menza.