Emberek likvidálásával érzékenyítik a világot és ezt tánccal ünneplik az apokalipszpis tagjai. 1 Válasz
2 Responses
Emberek likvidálásával érzékenyítik a világot és ezt tánccal ünneplik az apokalipszpis tagjai.
na úgy látom hatalmasat bulizott már megint a fityisz