Tóth szántai úgy érezte,hogy a miskolciaknak nincs még tele a tökük a fidesszel,úgy döntött hogy provokálja még egy kicsit őket

képernyőkép 2026 05 12 120353

Tóth szántai úgy érezte,hogy a miskolciaknak nincs még tele a tökük a fidesszel,úgy döntött hogy provokálja még egy kicsit őket.Ügyes…

A nao

6 Responses

  1. Szerintem aki a 9 év után 57 milliárdos adóssággal adja át a városvezetést, annak jár a díszpolgárság…

    8
    2
  2. Nem olyan az ábrázatja, amiről sugárzik, hogy egyáltalán felfogta, emkkorát buktatk.
    Inkább olyan Daghobertes.

    4
    1
  3. Neked Tóth-Szántai József polgármester úr! Nagybetűvel.Te büdös bunkó paraszt.

    2
    10
    1. A csabavezér úti bűzös disznó önérzeteskedik az alkalmatlan gazdija miatt…:):)Vedelj tovább disznó. Kathy most hogy hazatért nem szórt neked valami kis moslékot? ):):)

      6
      1
      1. Toca személyében mostanra megtalálta az új bálványát, azt a segget amit kényeztethet, és védhet.
        Az egykor volt karmelitadisznó aki eddig a mindennapi betevő Istenpótlékot biztosította lassan már csak egy dicstelenül elmúló fájdalmas emlék marad számára, ki tudja hol milyen messze döcög, ő már nem hozza lázba a szolgáló és ugató reflexeit.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű