Orbán nem sexy? Ti aztán sexy-k vagytok. 😀 „TiSzarosok” csak gucsmáljátok Orbánt ha ekkora Orbán fóbiások vagytok. Rozéfröccsözzetek, meg boroskólázzatok ez egy hecckormány, incselkedő, provokatív, hergelő, provokáló buli kormány ez a Tisza. Parlamentbe MP hergelt direkt arra mehet ki a játék, hogy hergelve incselkednek ,hogy a fideszesek béketűrását teszteljék és arra vágyik MP, hogy hátha „elszakad a cérna” fideszesekbe addig hergel, provokál, incselkedik. Nagyon rossz világ jön. Mamahoteles, rozéfröccsös, boroskólások, tiktokosok minden felelősség nélküliek szavaztak Tiszára akiknek egész egy nagy buli, felelősség egy száll se. Gyűlöletben fogant, gyűlöletbe is bukik majd Rozéfröccs után fröcsög utánna tőletek áradva a „Tiszar” az a lenéző, aljas beszéd ahogy lenézitek a fideszt. Alázzátok köztársasági elnököt, ocsmány beszéd vagyis „árad a szar”. Ti csak szidkozódjatok, bulikázzatok addig majd Orbán a háttérben helyettetek is kormányoz majd az új munkahelyéről a Fidesz Lendvai Utcából. „Karmelitából a Lendvai Utcába.” Ahogy Orbán fogalmazott „Április 12 után reggel az új munkahelyén kezd Fidesz központba”. Mint akárcsak Orbán mellett Szíjártó, Rogán, Lázár stb…. Lábuk nyomáig nem érhettek fel „Tiszarosok”. „Orbán árnyékát se léphetitek át”. Már látszik előre, hogy a parlamenti ülések „egy kocsmává” züllenek majd MP folyton hergel, szó szót követ majd a hergelés, ocsmány beszéd ami félő akár idővel sajnos szintet léphet tettlegességig is fajulhat ! ? Nagy kérdés ,hogy szócsatákat vajon mi követhet? „Kocsmahangulat sajnos beköltözik a parlamentbe”. 2026 szócsaták, 2030-ra eljutunk majd ,hogy az erő dönt majd? Kocsmahangulat után harcias hangulat. Nem irigylem képviselőket elnézve jelenlegi állapotokat, hogy hová vezethet idővel. Viták, egymás szavábavágás ami eddig volt „kutyafüle” volt ahhoz képest ami várható. MP szinte ordibálva beszél, nevetségessé is teszi magát parlamentbe, sértegeti Sulyokot és fideszeseket hergel és provokál, incselkedik és csak hergel és hergel. Parlamentből idővel sajnos egy „útszéli kocsma” lesz nézve első napokat. Ha első napok ilyenek eltudjuk képzelni mi jöhet ezekután. Nem hiába amilyen az országos hangulat vagyis pocsék és ocsmány olyan a parlamenti hangulat is ocsmány és pocsék.
mondjuk a maga módján, a saját közegében, mondjuk ha van egy zugpálinkafőző, egy illegális sertéshizlalda, valamint egy ideggyógyintézet a közvetlen közelében …
Nem baj majd Rozéfröccsös, boroskólás, bulikázós, felelősség nélküli, tiktokos 4 év után visszatér Orbán apátok 2030-ban az ötödik fidesz kétharmaddal (akkor már véglegesen, örökös, maradó miniszterelnökként” és nemzeti, hazaszerető fiatalokat nevel belőletek. „Gatyába rázva” titeket, felelősség teljes fiatallá nevelve mindenkit. Elkanászosodás helyett majd nemzetszeretővé.
4 év múlva orbánc apád egy rezgőfejű vén Parkinson-kóros, pelenkás beutalt lesz a grazi klinikán, akit üveg mögül fognak mutogatni, ha elmentek meglátogatni, csicska! 🙂 🙂
2030-ban tér vissza Orbán? Én nem adok annyi időt Tiszának már félidős kormányzásnál másfélhónap múlva 2028 tavaszáig tarthat ha addigra elfogyhat a szufla, alábbhagyhat lelkesedés ha csak bulikázós, tiktokos, rozéfröccsözgető kormány lesz kormányzás nélkül akkor ki se töltik majd 4 évet 2030-ig se. Orbán pedig 2028-ban félidőben mindennél jobban megerősödve, kicombosodva akkora már mint végleges, örökös, maradó miniszterelnökként térhet vissza az lehet nagy bánatotokra viszont az ő Orbán nagy örömére és ” embert faragva elkanászosodott népéből”.
14 Responses
Orbán nem sexy? Ti aztán sexy-k vagytok. 😀 „TiSzarosok” csak gucsmáljátok Orbánt ha ekkora Orbán fóbiások vagytok. Rozéfröccsözzetek, meg boroskólázzatok ez egy hecckormány, incselkedő, provokatív, hergelő, provokáló buli kormány ez a Tisza. Parlamentbe MP hergelt direkt arra mehet ki a játék, hogy hergelve incselkednek ,hogy a fideszesek béketűrását teszteljék és arra vágyik MP, hogy hátha „elszakad a cérna” fideszesekbe addig hergel, provokál, incselkedik. Nagyon rossz világ jön. Mamahoteles, rozéfröccsös, boroskólások, tiktokosok minden felelősség nélküliek szavaztak Tiszára akiknek egész egy nagy buli, felelősség egy száll se. Gyűlöletben fogant, gyűlöletbe is bukik majd Rozéfröccs után fröcsög utánna tőletek áradva a „Tiszar” az a lenéző, aljas beszéd ahogy lenézitek a fideszt. Alázzátok köztársasági elnököt, ocsmány beszéd vagyis „árad a szar”. Ti csak szidkozódjatok, bulikázzatok addig majd Orbán a háttérben helyettetek is kormányoz majd az új munkahelyéről a Fidesz Lendvai Utcából. „Karmelitából a Lendvai Utcába.” Ahogy Orbán fogalmazott „Április 12 után reggel az új munkahelyén kezd Fidesz központba”. Mint akárcsak Orbán mellett Szíjártó, Rogán, Lázár stb…. Lábuk nyomáig nem érhettek fel „Tiszarosok”. „Orbán árnyékát se léphetitek át”. Már látszik előre, hogy a parlamenti ülések „egy kocsmává” züllenek majd MP folyton hergel, szó szót követ majd a hergelés, ocsmány beszéd ami félő akár idővel sajnos szintet léphet tettlegességig is fajulhat ! ? Nagy kérdés ,hogy szócsatákat vajon mi követhet? „Kocsmahangulat sajnos beköltözik a parlamentbe”. 2026 szócsaták, 2030-ra eljutunk majd ,hogy az erő dönt majd? Kocsmahangulat után harcias hangulat. Nem irigylem képviselőket elnézve jelenlegi állapotokat, hogy hová vezethet idővel. Viták, egymás szavábavágás ami eddig volt „kutyafüle” volt ahhoz képest ami várható. MP szinte ordibálva beszél, nevetségessé is teszi magát parlamentbe, sértegeti Sulyokot és fideszeseket hergel és provokál, incselkedik és csak hergel és hergel. Parlamentből idővel sajnos egy „útszéli kocsma” lesz nézve első napokat. Ha első napok ilyenek eltudjuk képzelni mi jöhet ezekután. Nem hiába amilyen az országos hangulat vagyis pocsék és ocsmány olyan a parlamenti hangulat is ocsmány és pocsék.
Szánalmas fideszes sóhajtozás.Nehéz is elviselni, amikor kib@sznak benneteket az utcára, mint macskát sz@rni!
mondjuk a maga módján, a saját közegében, mondjuk ha van egy zugpálinkafőző, egy illegális sertéshizlalda, valamint egy ideggyógyintézet a közvetlen közelében …
a fidesznyikeknek nem kötelező bejárni, ne szenvedjetek, ha nem muszáj!
Ti aztán marhára sexy-k vagytok. Szüljön neked gyereket az ördög. 😀
Neked pedig Schmidt Mariska! 🙂 🙂 🙂 Még rosszabb!
tudom, apádnak is így jött össze a gyerek
Nem baj majd Rozéfröccsös, boroskólás, bulikázós, felelősség nélküli, tiktokos 4 év után visszatér Orbán apátok 2030-ban az ötödik fidesz kétharmaddal (akkor már véglegesen, örökös, maradó miniszterelnökként” és nemzeti, hazaszerető fiatalokat nevel belőletek. „Gatyába rázva” titeket, felelősség teljes fiatallá nevelve mindenkit. Elkanászosodás helyett majd nemzetszeretővé.
4 év múlva orbánc apád egy rezgőfejű vén Parkinson-kóros, pelenkás beutalt lesz a grazi klinikán, akit üveg mögül fognak mutogatni, ha elmentek meglátogatni, csicska! 🙂 🙂
2030-ban tér vissza Orbán? Én nem adok annyi időt Tiszának már félidős kormányzásnál másfélhónap múlva 2028 tavaszáig tarthat ha addigra elfogyhat a szufla, alábbhagyhat lelkesedés ha csak bulikázós, tiktokos, rozéfröccsözgető kormány lesz kormányzás nélkül akkor ki se töltik majd 4 évet 2030-ig se. Orbán pedig 2028-ban félidőben mindennél jobban megerősödve, kicombosodva akkora már mint végleges, örökös, maradó miniszterelnökként térhet vissza az lehet nagy bánatotokra viszont az ő Orbán nagy örömére és ” embert faragva elkanászosodott népéből”.
Álmodik a nyomor, fidkány? Egyelőre még azon sem vagytok túl, hogy elvertek benneteket, mint jég a határt! 🙂
ha 16 év alatt nem sikerült neki a magyarokból embert faragás (lásd. elcigányosítás, lebutítás) akkor?
Nem is kell szexinek lennie ahhoz, hogy jól seggbe kúrják majd a börtönben.
ki lesz tömve, így majd örökké tart