Ha nekem 100%-ban be tudjátok bizonyítani, hogy ti faj magyarok vagytok, minden zokszó nélkül kinyalom a seggeteket!

képernyőkép 2026 05 11 115925
A tegnapi nap margójára!
Hófehérke csökkentett számú csapata, ha nekem 100%-ban be tudjátok bizonyítani, hogy ti faj magyarok vagytok, akkor egy Kossuth tére szervezet nyilvános esemény kapcsán, minden zokszó nélkül kinyalom a seggeteket!
Mert a tegnapi nap bebizonyította, hogy ti csak hitvány lelketlen férgek vagytok, akik élősködtők a magyar nemzetnek a nyakán!

6 Responses

  1. Nincs olyan, hogy faj magyar, de olyan sincs hogy faj román vagy faj német. Csak olyan van, hogy faj zsidó, a kiválasztott, ami mindennek és mindenki felett áll. Meg kéne már értenetek ti buta goj parasztok!

    1. Tényleg?Biztos vagyok benne ,hogy a csúti gazdádnak is elmagyaráztad ugyanezt a békemeneten….vagy azóta okosodtál meg ennyire zalkás fososnadrág?

      „Orbán fajelméleti fejtegetésbe fogott, és megjósolta, hogy 2030-ra megbukik a nyugati civilizáció….Szerinte addigra eljön az idő, hogy a nyugat-európai városok lakóinak több mint fele nem európai származású lesz, ezért itt lépéseket kell tenni, hogy a fajok keveredése ne történhessen meg.”

      1. https://444hsz.com/kommentek/az_ormeny_bosszuosztag_ami_felkutatta_az_oszman_pasakat_telex

  2. Benkó magyar volt egy tévébemondó szerint, állítólag Tolcsvay is az, meg anyám apja volt 90 éve Olaszliszkán, iszonyatos halállal halt meg, amit Lévai forgószél néven ismételtek Ágnes főszereplővel és cigányaival, szájlebontással és nemi gyalázással. Ünnepelték az emberek legyőzését és Magyarország felszámolását 1997. óta.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű