Nincs olyan náció, ahol ne találhatnánk elmebetegeket, na de annyit, mint ebben az országban, sehol nem láthatunk. Orbán primitív agymosása működött, van 2.5 millió aberrált hasznőálhatatlan gyűlölködő barom.
akinek megszűnt a hazugság adagolása m1 tv2 kékplakát stb. és szerencséje van esetleg még visszatérhet normális életbe. aki már így született fogékonyan a gonosz aberrált irigy gyűlölködő uszításra az már soha, elemészti magát, környezetét családját, rossz esetben öngyilkos meréletet forral
2 Responses
Nincs olyan náció, ahol ne találhatnánk elmebetegeket, na de annyit, mint ebben az országban, sehol nem láthatunk. Orbán primitív agymosása működött, van 2.5 millió aberrált hasznőálhatatlan gyűlölködő barom.
akinek megszűnt a hazugság adagolása m1 tv2 kékplakát stb. és szerencséje van esetleg még visszatérhet normális életbe. aki már így született fogékonyan a gonosz aberrált irigy gyűlölködő uszításra az már soha, elemészti magát, környezetét családját, rossz esetben öngyilkos meréletet forral