És még annyit zoty§, hogy tudhatnád, a most regnáló izraeli kormányzó hatalom nem kicsit kemény és kíméletlen, TEHÁT: nem riad vissza semmitől, kiemelten kezeli a világ bármely pontján felbukkanó burkolt vagy nyílt náci propaganda terjesző személyeket, és fenntartja magának a jogot hogy saját eszközeivel figyelmeztessen, és büntessen ha kell. De inkább ne tudd meg, ha jót akarsz. Már elég közel jársz hozzá.
Azt ugye tudod,hogy a fele be sem akart ülni a parlamentbe,csak a gazdi rájuk parancsolt…A maradék egyrészt hülye,másrészt meg pl
egy vitalyos vagy egy németh balázs mihez kezdene magával a piacon?
Bencsik András azt tanácsolta Menczer Tamásnak, nézzen szembe a saját disznóságával és brutalitásával
„Innen üzenem Menczer Tamásnak, hogy ott kezdődik a gyógyulás folyamata, hogy kedves Tamás, te is szembenézel a saját szemétségeiddel, a saját disznóságoddal, a saját brutalitásoddal, mert nem lehet így viszonyulni egymáshoz!”
Ha szerinted méltósággal és kulturáltan viselkedtek, akkor nem sok fogalmad lehet arról, hogy milyen a méltóságteljes és kulturált viselkedés. De azt elismerem: nem voltak annyira tahók, mint a hat náci törpe.
Látványos, ahogy nem akarják elfogadni a buktát. Kellett nekik ennyire rákapcsolni az uszításra. Amit az elmúlt bő másfél évben csináltak, kezdve a 2024 karácsony előtti menczer kirohanással a nevelőintézet előtt, az valami undorító volt. És nem vették észre magukat. De még menczer tompika rá is tett egy lapáttal, 2025 januárjában jött elő a leütném Magyar Péter szövegével. Aztán orbán a poloskázással, meg az ellenzéki médiák vegzálásával, aztán rákapcsoltak az Ukrajnázásra, és a jéghegy csúcsa volt, hogy mindenáron rá akarták bizonyítani Magyar Péterre, hogy Ukrajna pénzeli. És emellé jött zsolti bácsi, meg a Szőlő utca, és ez már nagyon sok volt mindenkinek. De a fidesz nem vette észre magát. És beigazolódott, hogy minél tovább van valaki hatalmon, annál inkább elszáll vele a ló. A fidesz nagyon nagyképű lett, pökhendi, és arrogáns. emellé jött, hogy a kutatóik sem merték a valóságot mérni, vagy eleve ennyire bénák. Tehát beleszaladtak a pofonba. De nagyon. És az a vicc, hogy a propagandájuk egy része most kezd széthullani, elhagyni őket, valós híreket sugározni, másik fele meg tovább folytatja,
Kocsis Máté aki szerint felkenődnek a falra, Takács baszdmegozása, Pintér sándor nem mi szültük őket, Fülöp Attila, aki nem engedte be az ajándékokat a gyermekotthonokba, Vitályos zsírra szállt por, fekete pufajkások, Gazsi, Gundalf, ruszkibérencség,Balexandra bármelyik megnyilvánulása, eltussolt kézigránátbaleset, mávos János minden mondata, minden napra jutott valami ordas nagy gazemberség.
14 Responses
Összefoglalva:kultúráltan és méltósággal viselkedtek.Fordított helyzetben nem így történt volna.
Tisztára kult(u)ráltan (ugye te büdös idegenfajú?) méltósággal, mint Nürnbergben …
Várjál már!Előbb Auswitz.
Egy utolsó utáni jó tanács, talán már késő: Ne feszítsd a húrt! Már régen átlépted a határt. Már csak várnod kell.
Vérében van a kölöknek. Tiszta apja…
És még annyit zoty§, hogy tudhatnád, a most regnáló izraeli kormányzó hatalom nem kicsit kemény és kíméletlen, TEHÁT: nem riad vissza semmitől, kiemelten kezeli a világ bármely pontján felbukkanó burkolt vagy nyílt náci propaganda terjesző személyeket, és fenntartja magának a jogot hogy saját eszközeivel figyelmeztessen, és büntessen ha kell. De inkább ne tudd meg, ha jót akarsz. Már elég közel jársz hozzá.
Azt ugye tudod,hogy a fele be sem akart ülni a parlamentbe,csak a gazdi rájuk parancsolt…A maradék egyrészt hülye,másrészt meg pl
egy vitalyos vagy egy németh balázs mihez kezdene magával a piacon?
Bencsik András azt tanácsolta Menczer Tamásnak, nézzen szembe a saját disznóságával és brutalitásával
„Innen üzenem Menczer Tamásnak, hogy ott kezdődik a gyógyulás folyamata, hogy kedves Tamás, te is szembenézel a saját szemétségeiddel, a saját disznóságoddal, a saját brutalitásoddal, mert nem lehet így viszonyulni egymáshoz!”
Micsoda kontraszt!Kint a ” győztesek” meg csőcselékként viselkedtek.Eljött a húgyagyú libernyákok ideje.
Nézd már…Visszatért a liszkai nácifattyú…Eddig bírtad befogni igaz te kis alkesz disznó? :):):)
Ha szerinted méltósággal és kulturáltan viselkedtek, akkor nem sok fogalmad lehet arról, hogy milyen a méltóságteljes és kulturált viselkedés. De azt elismerem: nem voltak annyira tahók, mint a hat náci törpe.
akinek pl. ötven lopott ingatlan van a nevén, vagy aki most már csak saját költségén repülhet a moszkvai tartójához, az a minimum hogy viselkedjen 😀
Látványos, ahogy nem akarják elfogadni a buktát. Kellett nekik ennyire rákapcsolni az uszításra. Amit az elmúlt bő másfél évben csináltak, kezdve a 2024 karácsony előtti menczer kirohanással a nevelőintézet előtt, az valami undorító volt. És nem vették észre magukat. De még menczer tompika rá is tett egy lapáttal, 2025 januárjában jött elő a leütném Magyar Péter szövegével. Aztán orbán a poloskázással, meg az ellenzéki médiák vegzálásával, aztán rákapcsoltak az Ukrajnázásra, és a jéghegy csúcsa volt, hogy mindenáron rá akarták bizonyítani Magyar Péterre, hogy Ukrajna pénzeli. És emellé jött zsolti bácsi, meg a Szőlő utca, és ez már nagyon sok volt mindenkinek. De a fidesz nem vette észre magát. És beigazolódott, hogy minél tovább van valaki hatalmon, annál inkább elszáll vele a ló. A fidesz nagyon nagyképű lett, pökhendi, és arrogáns. emellé jött, hogy a kutatóik sem merték a valóságot mérni, vagy eleve ennyire bénák. Tehát beleszaladtak a pofonba. De nagyon. És az a vicc, hogy a propagandájuk egy része most kezd széthullani, elhagyni őket, valós híreket sugározni, másik fele meg tovább folytatja,
Kocsis Máté aki szerint felkenődnek a falra, Takács baszdmegozása, Pintér sándor nem mi szültük őket, Fülöp Attila, aki nem engedte be az ajándékokat a gyermekotthonokba, Vitályos zsírra szállt por, fekete pufajkások, Gazsi, Gundalf, ruszkibérencség,Balexandra bármelyik megnyilvánulása, eltussolt kézigránátbaleset, mávos János minden mondata, minden napra jutott valami ordas nagy gazemberség.