Napi Gáti. Tóth-Szántai úr! Húzza meg magát szerényen

unnamed (1)
Tóth-Szántai úr!
A közutakon végzett barmolásuk komoly forgalmi dugókat eredményez már hosszabb ideje, az eredménye viszont úgy minősíthető, hogy vajúdtak a hegyek, és egeret szültek. Csakúgy, mint országosan, nekünk csak egy Putyin egere jutott. Mivel a szponzora, azaz egérke állandóan az osztrákokat akarja leelőzni, van egy korszakalkotó javaslatom.  Mi lenne, ha megpróbálkozna azzal, hogy legalább 20 méteren prezentál egy ilyen minőségű utat Miskolcon? Ez egy osztrák falucskában készült fotó, évről évre megfordulok erre több alkalommal, és mindig ilyen, nincs olyan söpredéknek kinéző bagázs, amelyik körbevágja, aztán 3 cm mélyen újra körbeaszfaltozza a megsüllyedt aknafedőt. És a még korszakalkotóbb gondolatom az lenne, hogy mindaddig, amíg ez magának nem sikerül, nem veszi fel a polgármesteri fizetést, nem hencegi tele a helyi szennylapokat, hanem szerényen meghúzza magát. Ahogy az a teljesítményéhez illik.
TOCÁTLANFALU.jpg
Maga miatt is sajnálom Miskolcot, hogy még egy Verest sem képes felülmúlni személy váltotta a város élén.
Pedig nem semmi, amit az az ember nyújtott.
Mérget vehetünk rá. különösen most, hogy a fidesz a pöcegödörbe került, hogy utcát bizony nem fognak elnevezni róla. Róla sem.
Mielőbbi békés polgári foglalkozást kívánva üdvözlettel, Dr. Gáti Attila
Ui.: Képzelje, Európában, amitől maguk fényévekre vannak, nem lapítani szoktak, hanem válaszolnak a megkeresésekre.

2 Responses

  1. Államadósság
    A világ egyes országainak GDP-arányos államadósságát mutatja az ábra.
    ❗️Megdől egy újabb, szándékosan terjesztett tévhit!
    A magyar államadósság egyáltalán nem magas❗️
    A legfontosabb: az adósságot a gazdasági teljesítményhez érdemes és kell viszonyítani! A sokszor emlegetett nominális államadósság önmagában semmit nem mond!
    🇭🇺Magyarország kívülről második körön található, 74 százalékos GDP-arányos hitelállománnyal, a biztonságos, alacsony eladósodottságú államok között.
    (A kép forrása a kommentek között.)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű