A munka nem büdös – csak a szar
Az, hogy a város közepén egyesek a szükségletüket az utcán végzik, az a polgármester, a slepp, na meg a miőr sara. Tudjuk, akik nem tudják, hogy a munka nem büdös – csak a szar – meg hogy nem is szégyen, ráadásul nemesít.
Hogy utána napokig nem takarítják el, az meg Hollósy bűne. Aki a parlamentbe készül. Nem röhej?
A körzet képviselője pedig menekül innen, nem mer a tényekkel szembenézni, de megélhetéshez jól jön a képviselői zsozsó.
Hát ilyen felcsút káderpolitikája.
Vajon nem találhatnának tisztességes, dolgos, becsületes embereket képviselőnek?
De hisz még polgármestert sem voltak képesek állítani!
Naná. hogy Veresnek sem volt pénze klórmészre, de bizonyít, ez többet annál hogy ennek az országnak csak egy söpredékre telik?
Felcsúti basjsz-módra aláírás nélkül 🙂
