Akkor ez sem igaz?
„Bajnai Gordon sógora is megjelent Magyar Péter mellett
Bajnai Gordon sógorának rendezvényközpontjában, a miskolci Tudomány és Technika Házában tervezett politikai fórumot tartani a Tisza. Ez még Magyar Péter tanácsadóinak is feltűnt, akik akkor-2024-ben-még kétségbeesetten próbálták eltitkolni a kapcsolatot Bajnai és a Tisza Párt között. Ezért az utolsó pillanatban kellett helyszínt változtatni. De nem ez az egyetlen kapcsolat a sógor, Hajdú László és Magyar Péterék között: a gazdag, baloldali üzletember több tiszás politikussal is kapcsolatban van, köztük Czipa András miskolci jelölttel. Hajdú karrierje egyébként a Bajnaihoz köthető, aXCallis-birodalomból indult el, aztán még a Gyurcsány-kormány idején a cégcsoport jelenlegi vezetőjével, a második leggazdagabb magyar üzletemberrel, Veres Tiborral alapított céget………Bár erős politikai múltja van, a jogász végzettségű Hajdú a 2010-es kormányváltás után miskolci lokálpatrióta vállalkozóként kezdte el építeni magát. Sikerrel, hiszen befolyásos és gazdag üzletemberré nőtte ki magát, a térségbeli sajtóban rendszeresen városépítőként hivatkoznak rá…
Van is alapja a címkének: szülővárosában számos nagyszabású projekt fűződik a nevéhez, így többek között a Népkerti futókör, a Belvárosi Kör Egyesület és a Miskolci Soho.
Ebbe a körbe tartozik a borsodi város egyik legimpozánsabb rendezvény- és közösségi helyszíne, a Tudomány és Technika Háza (TTH) is. Hajdú ugyanis fele részben tulajdonos a TTH mögötti cégben, a Technika Háza Rendezvényszervező Kft.-ben. A sajtóban így vele azonosítják a projektet. „
a NAP

9 Responses
és?
a dagadt büdös cigány meg a fekete sereg nevű bűnszervezet vezetőjével magyar róberttel ölelkezett fényképezkedett rendezvényen
életfogytos
de remélem hamarosan ismét átölelhetik egymást a zuhany alatt 😀
„A láz, majd hideglelés ott lepett meg a réten, őrizés közben. Délben már nem ettem, a mákgubós zsákra dőltem és félrebeszéltem. Bal lábam is nagyon fájt. Csak napok múlva hívtak orvost. Ő megvádolt, hogy zöld almát ettem. Izzasztást ajánlott, vasbort írt receptre. Tíz napig izzasztott anyám, vizet nem adtak. Csak ritkán voltam észnél a láztól. A pápai doktorok levágták volna a lábam.”
Értem.
CÖF rendezvény már nem lehet a Házban
F.Nagy Zsuzsa rendezvény lehet a Házban
Dobrev Klára rendezvény lehet a Házban
Magyar Péter rendezvény lehet a Házban
Ez ám a tudomány, ez ám a technika.
Cöf?Ez a bogár lacika féle elmebXos tásaság?Hiányoznak a fajtársak ZXz? :);):)
A fidesz kormány mindenkinek előnyös,
annak is aki nem szavaz rá
A nemzetgazdaság nem pártalapon szerveződik.
Viktor sohasem mondott mást.
hát persze, a párt csak a kirakat
családi illetve csáládi alapon szerveződik, előnyös de csak annak aki szeret cigánybűnözők nevetségének tárgya lenni, megalázkodni, a szarukat enni, betegesen vonzódni hozzájuk
ugye nyomorult fiserkém?
Magyar nemzet?Ne égesd magad jobbágy…
ha nem lennél megzavarodott idióta akkor látnád, hogy egy fideszes a vargamihályod éppen kitünteti bajnai sógorát, akkor most te vagy a hülye vagy már ketten vagytok 😀 és ezt nem győzöd itt is hirdetni ország-világnak
ideje már egy alapos drograzziának ott a háromperkettőben
x az exr,x tiszxéges lixaxtőket, Quxr kárxakat kerxttxgXások nyxán gXdotx Az ixevezi ki xolc dxpoxrának, nevezi a polxter baráxak. Másxaz ixket mXelik, de xtt xagaxtaxk. Számomra csak egy gXD