MISKOLC. Hajdú karrierje egyébként a Bajnaihoz köthető

Akkor ez sem igaz?
„Bajnai Gordon sógora is megjelent Magyar Péter mellett
Bajnai Gordon sógorának rendezvényközpontjában, a miskolci Tudomány és Technika Házában tervezett politikai fórumot tartani a Tisza. Ez még Magyar Péter tanácsadóinak is feltűnt, akik akkor-2024-ben-még kétségbeesetten próbálták eltitkolni a kapcsolatot Bajnai és a Tisza Párt között. Ezért az utolsó pillanatban kellett helyszínt változtatni. De nem ez az egyetlen kapcsolat a sógor, Hajdú László és Magyar Péterék között: a gazdag, baloldali üzletember több tiszás politikussal is kapcsolatban van, köztük Czipa András miskolci jelölttel. Hajdú karrierje egyébként a Bajnaihoz köthető, aXCallis-birodalomból indult el, aztán még a Gyurcsány-kormány idején a cégcsoport jelenlegi vezetőjével, a második leggazdagabb magyar üzletemberrel, Veres Tiborral alapított céget………Bár erős politikai múltja van, a jogász végzettségű Hajdú a 2010-es kormányváltás után miskolci lokálpatrióta vállalkozóként kezdte el építeni magát. Sikerrel, hiszen befolyásos és gazdag üzletemberré nőtte ki magát, a térségbeli sajtóban rendszeresen városépítőként hivatkoznak rá…
Van is alapja a címkének: szülővárosában számos nagyszabású projekt fűződik a nevéhez, így többek között a Népkerti futókör, a Belvárosi Kör Egyesület és a Miskolci Soho.
Ebbe a körbe tartozik a borsodi város egyik legimpozánsabb rendezvény- és közösségi helyszíne, a Tudomány és Technika Háza (TTH) is. Hajdú ugyanis fele részben tulajdonos a TTH mögötti cégben, a Technika Háza Rendezvényszervező Kft.-ben. A sajtóban így vele azonosítják a projektet. „

a NAP

 

9 Responses

  1. és?
    a dagadt büdös cigány meg a fekete sereg nevű bűnszervezet vezetőjével magyar róberttel ölelkezett fényképezkedett rendezvényen

    életfogytos

    de remélem hamarosan ismét átölelhetik egymást a zuhany alatt 😀

    1. „A láz, majd hideglelés ott lepett meg a réten, őrizés közben. Délben már nem ettem, a mákgubós zsákra dőltem és félrebeszéltem. Bal lábam is nagyon fájt. Csak napok múlva hívtak orvost. Ő megvádolt, hogy zöld almát ettem. Izzasztást ajánlott, vasbort írt receptre. Tíz napig izzasztott anyám, vizet nem adtak. Csak ritkán voltam észnél a láztól. A pápai doktorok levágták volna a lábam.”

    2. Értem.
      CÖF rendezvény már nem lehet a Házban
      F.Nagy Zsuzsa rendezvény lehet a Házban
      Dobrev Klára rendezvény lehet a Házban
      Magyar Péter rendezvény lehet a Házban

      Ez ám a tudomány, ez ám a technika.

      1. Cöf?Ez a bogár lacika féle elmebXos tásaság?Hiányoznak a fajtársak ZXz? :);):)

  2. A fidesz kormány mindenkinek előnyös,
    annak is aki nem szavaz rá
    A nemzetgazdaság nem pártalapon szerveződik.
    Viktor sohasem mondott mást.

    1. hát persze, a párt csak a kirakat
      családi illetve csáládi alapon szerveződik, előnyös de csak annak aki szeret cigánybűnözők nevetségének tárgya lenni, megalázkodni, a szarukat enni, betegesen vonzódni hozzájuk
      ugye nyomorult fiserkém?

  3. ha nem lennél megzavarodott idióta akkor látnád, hogy egy fideszes a vargamihályod éppen kitünteti bajnai sógorát, akkor most te vagy a hülye vagy már ketten vagytok 😀 és ezt nem győzöd itt is hirdetni ország-világnak
    ideje már egy alapos drograzziának ott a háromperkettőben

  4. x az exr,x tiszxéges lixaxtőket, Quxr kárxakat kerxttxgXások nyxán gXdotx Az ixevezi ki xolc dxpoxrának, nevezi a polxter baráxak. Másxaz ixket mXelik, de xtt xagaxtaxk. Számomra csak egy gXD

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű