2026.január 28-án viharos körülmények között távozott a sajószentpéteri Polgármesteri Hivatal teljes vezetése: jegyző, aljegyző, jegyzői referensek, projektiroda, osztályvezetők! A jegyző 2026.január 20-án adta be lemondását, a többiek a képviselő-testületi ülést követően.
A testületi ülésről készült „kommentár nélküli” összefoglalóban választ kaphatnak az érdeklődők, hogy miért is mondott le a hivatal vezetése!
A testületi ülés vágatlan, teljes verzióját megtekintheti a Sajótv youtube oldalán: https://www.youtube.com/watch?v=XXcx0CQP5Wo
A történetről készült cikk a hozzászólásokban olvasható!
