| Tállai et.-at csak imádni lehet a körzetben ehhez van hozzászokva. Amit a videójában elmond pont 1 nagy öngól támogattuk Csézyt amig a népszerűsége hasznunkra volt. Amint önálló nézetei vannak akkor áruló. Undorítóak ezek a felkapaszkodott Fideszes helyi potetátok az atitűdjük legyetek mindenért hálásáak hogy létezhettek. A következő videójában Tállai et. majd azt fogja mandani hogy az oxigént is tőlük kapta Csézy sőt csecsemő korábban Ő szoptatta személyesen.A nap |
