Nade, hova tűnt Damon Hill? Azaz a csabavezér út zsidózó réme? Aki rögtön itt terem, ha báncsák a szerelmit, az öreg puhost.
Nem szokott ez ennyit kihagyni, bár bevallotta, hogy alkoholbeteg.
Nyomorult, idióta és írigy hottentotta véglény!Ha nem küldtétek volna a keresztre a Megváltót, akkor nem kellene 1994 éve folyamatosan provokálni a keresztény világot a lelkiismeretetek zaklatottsága miatt.Szar érzés lehet ebben a bizonytalanságban élnetek:mi van,ha mégis ő volt a Messiás, akire vártok,vártatok?
Nem kellett volna annyit buziskodni meg gyermekeket megerőszakolni, papa!
Meg saját Tízparancsolatotokat telibe szarva, az összes főbűnt nagy pofával elkövetve, álszent módon élni 1994 éve.
Történelmi léptékű hitszegők vagytok,csoprtban támadó hiénák, sakálok:
„Mózesen át törvényeket is adott népének Jahve, és előírta kultuszának rendjét és kellékeit. A zsidó nép azonban többször is hűtlen lett a szövetséghez, ezért Istenük arra ítélte őket, hogy csak negyvenévi pusztai bolyongás után vonulhassanak be a megígért földre.”
Ti beszéltek parancsolatok ba nem tartásáról?
MIT TAKAR A „HARCOSOK KLUBJA” NÉV ?
Orbán „harcosai” valószínű hogy „Izraelről” nevezték el magukat. .
A zsidó Biblia szerint ugyanis a zsidók őse Jákob (Jakab) kapja „Istentől” az „Izrael” = „harcos” nevet.
Nem harcosok, hanem hálós gyilkosok,”habiruk”.Soaha nem szemtől szemben,hanem gyáván, bokor mögül, lesből, cselvetéssel. Wass Albert kedvenc rágcsálói.
„Nade, hova tűnt Damon Hill? Azaz a csabavezér út zsidózó réme? Aki rögtön itt terem, ha báncsák a szerelmit, az öreg puhost.”
hazaért, és bebaszva behugyozva itt zsidózik hottentottázásnak álcázva
azt hiszi hogy akkor nácifigyelő csoportban nem veszik észre a zsidógyűlölő őrjöngéseit.
pedig dehogynem 😀
aztán hogy mit akarnak vele….? biztosan megérdemli, én nem fogom sajnálni
Alekszej Lihacsov, a Roszatom vezetője pedig bejelentette, miszerint Oroszország készen áll kimenteni munkatársait az iráni Buser atomerőműből, amely az egyetlen működő, Moszkva által épített perzsa atomerőmű.
mikor a lelkisérült, iskolában uzsonnától megfosztott, végtelenül jelentéktelen és szánalmas, semmirekellő és mi pénzünkön élősködő csicskagyász-kommandó azt mondja, hogy „menekül az ukrán nagykövet” 🙃előlük, akkor vajon eszükbe jut-e az az önuralom, amit egy egyetemi tanár, egy két éven át fronton harcoló🙏🏻 (nem az asztal mellett) önkéntes katona tanúsít ezek iránt a nyomorult, puhapöcsű giliszták iránt, akik egy tojásrántottát is akkor láttak, amikor az anyjuk eléjük tette?Szánalmas és megvetésre méltó seggnyalói a rendszernek, ti képesek lennétek az életeteket adni a hazátokért?
A cipőmocskát nem éritek el ennek az embernek.❗️❗️❗️
A szátok – az a ganéval teli – járt-e akkor, amikor a hazájában 26 pontban vádolt lengyel geciláda beleugatott a választásokba? Az a szardarab, akit a gazdátok rejteget a többivel együtt?
Fel lett ez is írva nektek a többi mellé. Mindennek eljön az ideje. Azt fogjátok kapni, amit magatok ültettetek. Legalja.
Közelednek a választások és amennyire nyugodt és higgadt volt a Fidesz az önkormányzati választási kampányban, most harcos (Harcosok Klubja, Digitális Polgári Körök), nem létező ellenséggel harcol (mert ellenségekről és nem ellenfelekről folyik a kommunikáció), álhíreket terjeszt, bizonyítékok nélkül vádaskodik, troll farmokat üzemeltet, egymásnak úszítja az embereket. Ez minden, csak nem békepáti politika! A béke az nem ez!
Egy Miskolc van, mindenki miskolci marad ez igaz. Csak nem mindegy e mellett még micsoda, kicsoda, mit tett vagy nem tett, pedig volt rá lehetősége.
Külföldi, EU országbéli művészek Budapestről. Tíz éve jártak itt utoljára.
A város nagyon megváltozott.
Alig van ember az utcán, pedig ez egy világváros és péntek este van, munkahét vége.
(Védekezésem: esik az eső, aki teheti, autóba ül, a nyugdíjasok és szegények otthon kucorognak, a többiek síelnek.)
Aszfalt helyett rengeteg térkő.
Elképesztően drága. Bécsnél is drágább.
A piacon a krumpli másfél euró? Náluk 50 cent.
Borzalmas étteremben ettek, csillagászati áron, ehetetlen volt, ott hagyták. Minden iszonyú drága. A múzeum is. A zsinagóga legutóbb ingyen volt, most be sem mentek – 35 euró, 14.500 Ft!
Szürkék az emberek, mindenki depressziósnak látszik, senki nem néz a másikra, a szemébe.
Politikáról kérdeznek — részletezem.
Végül csodálkozva megkérdezik: maga hogy tud itt élni?
Az Epstein-akták szerint az Amerikai Egyesült Államok elnöke megerőszakolt egy 13 éves lányt, és „néhány lány eltűnt, a pletykák szerint meggyilkolták és eltemették őket” az elnök golfpályáján.
Ha nem vonják felelősségre emiatt, az amerikai kísérletnek vége.
24 Responses
Csöbör 6 milliárdot költ seriffekre
Lázár János a vonatvécén húzta le a Fidesz-kampányt
Nade, hova tűnt Damon Hill? Azaz a csabavezér út zsidózó réme? Aki rögtön itt terem, ha báncsák a szerelmit, az öreg puhost.
Nem szokott ez ennyit kihagyni, bár bevallotta, hogy alkoholbeteg.
Elvonón :):)
És mennyivel tisztább a kommentfal, mióta nem kell ugyanazokat az ostobaságokat olvasgatni a zalkás elmebajostól…
Ezek normálisak?
A Karmelitát is buzi pappal szentelték fel anno.
Na meg is látszik rajta!
Nyomorult, idióta és írigy hottentotta véglény!Ha nem küldtétek volna a keresztre a Megváltót, akkor nem kellene 1994 éve folyamatosan provokálni a keresztény világot a lelkiismeretetek zaklatottsága miatt.Szar érzés lehet ebben a bizonytalanságban élnetek:mi van,ha mégis ő volt a Messiás, akire vártok,vártatok?
Nem kellett volna annyit buziskodni meg gyermekeket megerőszakolni, papa!
Meg saját Tízparancsolatotokat telibe szarva, az összes főbűnt nagy pofával elkövetve, álszent módon élni 1994 éve.
Történelmi léptékű hitszegők vagytok,csoprtban támadó hiénák, sakálok:
„Mózesen át törvényeket is adott népének Jahve, és előírta kultuszának rendjét és kellékeit. A zsidó nép azonban többször is hűtlen lett a szövetséghez, ezért Istenük arra ítélte őket, hogy csak negyvenévi pusztai bolyongás után vonulhassanak be a megígért földre.”
Ti beszéltek parancsolatok ba nem tartásáról?
Jelents fel te kis gárdaszökevény…:):):)
és mi most is ott vagyunk veled, a harmadikon? vagy gyorsan kiverted egy 20 évvel ezelőtti orbán plakátra, és elmúlt?
Hű bazmeg, ez nem semmi! Hát ennyire közelről érintett téged a gyerekek megerőszakolásának említése? Mert az nektek jár?
MIT TAKAR A „HARCOSOK KLUBJA” NÉV ?
Orbán „harcosai” valószínű hogy „Izraelről” nevezték el magukat. .
A zsidó Biblia szerint ugyanis a zsidók őse Jákob (Jakab) kapja „Istentől” az „Izrael” = „harcos” nevet.
Nem harcosok, hanem hálós gyilkosok,”habiruk”.Soaha nem szemtől szemben,hanem gyáván, bokor mögül, lesből, cselvetéssel. Wass Albert kedvenc rágcsálói.
A kétszeres vaskeresztes háborús bűnös nácitetűről van szó?
„Nade, hova tűnt Damon Hill? Azaz a csabavezér út zsidózó réme? Aki rögtön itt terem, ha báncsák a szerelmit, az öreg puhost.”
hazaért, és bebaszva behugyozva itt zsidózik hottentottázásnak álcázva
azt hiszi hogy akkor nácifigyelő csoportban nem veszik észre a zsidógyűlölő őrjöngéseit.
pedig dehogynem 😀
aztán hogy mit akarnak vele….? biztosan megérdemli, én nem fogom sajnálni
Ilyen ez a Zozó…Még egy tisztességes zsidózáshoz is gyáva,de ha a csúti utasítaná már rakná is fel a kipát…;):);)
Alekszej Lihacsov, a Roszatom vezetője pedig bejelentette, miszerint Oroszország készen áll kimenteni munkatársait az iráni Buser atomerőműből, amely az egyetlen működő, Moszkva által épített perzsa atomerőmű.
mikor a lelkisérült, iskolában uzsonnától megfosztott, végtelenül jelentéktelen és szánalmas, semmirekellő és mi pénzünkön élősködő csicskagyász-kommandó azt mondja, hogy „menekül az ukrán nagykövet” 🙃előlük, akkor vajon eszükbe jut-e az az önuralom, amit egy egyetemi tanár, egy két éven át fronton harcoló🙏🏻 (nem az asztal mellett) önkéntes katona tanúsít ezek iránt a nyomorult, puhapöcsű giliszták iránt, akik egy tojásrántottát is akkor láttak, amikor az anyjuk eléjük tette?Szánalmas és megvetésre méltó seggnyalói a rendszernek, ti képesek lennétek az életeteket adni a hazátokért?
A cipőmocskát nem éritek el ennek az embernek.❗️❗️❗️
A szátok – az a ganéval teli – járt-e akkor, amikor a hazájában 26 pontban vádolt lengyel geciláda beleugatott a választásokba? Az a szardarab, akit a gazdátok rejteget a többivel együtt?
Fel lett ez is írva nektek a többi mellé. Mindennek eljön az ideje. Azt fogjátok kapni, amit magatok ültettetek. Legalja.
Közelednek a választások és amennyire nyugodt és higgadt volt a Fidesz az önkormányzati választási kampányban, most harcos (Harcosok Klubja, Digitális Polgári Körök), nem létező ellenséggel harcol (mert ellenségekről és nem ellenfelekről folyik a kommunikáció), álhíreket terjeszt, bizonyítékok nélkül vádaskodik, troll farmokat üzemeltet, egymásnak úszítja az embereket. Ez minden, csak nem békepáti politika! A béke az nem ez!
Egy Miskolc van, mindenki miskolci marad ez igaz. Csak nem mindegy e mellett még micsoda, kicsoda, mit tett vagy nem tett, pedig volt rá lehetősége.
Külföldi, EU országbéli művészek Budapestről. Tíz éve jártak itt utoljára.
A város nagyon megváltozott.
Alig van ember az utcán, pedig ez egy világváros és péntek este van, munkahét vége.
(Védekezésem: esik az eső, aki teheti, autóba ül, a nyugdíjasok és szegények otthon kucorognak, a többiek síelnek.)
Aszfalt helyett rengeteg térkő.
Elképesztően drága. Bécsnél is drágább.
A piacon a krumpli másfél euró? Náluk 50 cent.
Borzalmas étteremben ettek, csillagászati áron, ehetetlen volt, ott hagyták. Minden iszonyú drága. A múzeum is. A zsinagóga legutóbb ingyen volt, most be sem mentek – 35 euró, 14.500 Ft!
Szürkék az emberek, mindenki depressziósnak látszik, senki nem néz a másikra, a szemébe.
Politikáról kérdeznek — részletezem.
Végül csodálkozva megkérdezik: maga hogy tud itt élni?
Hol zsírjaink domborulnak, unokáink kiborulnak
https://x.com/mrsorokaa/status/2017375460439552434?s=46
Az Epstein-akták szerint az Amerikai Egyesült Államok elnöke megerőszakolt egy 13 éves lányt, és „néhány lány eltűnt, a pletykák szerint meggyilkolták és eltemették őket” az elnök golfpályáján.
Ha nem vonják felelősségre emiatt, az amerikai kísérletnek vége.