Vasárnap egy budai kórházból megszökött egy 14 éves fiú. A rendőrség azonnal körözést adott ki, és keresni kezdte a fiatalt, akire négy óra múlva találtak rá a VIII. kerületben, a Népszínház utcában – adta hírül a police.hu.
A fiatal a hóban feküdt, a rendőröknek annyit el tudott mondani, hogy nagyon sok alkoholt ivott, és nem tud mozogni, azért feküdt le. A járőrök mentőt hívtak hozzá, akik kórházba vitték.
