Megszereztük, a Salkaházi pénzzel együtt a miskolci időseknek elküldött kisérő levél eredetijét.
100.1 százalék igennek válaszolt
Szeretné-e hogy a nyugdíjasok kedvezmény kapjanak a a Selyemréti strand szomszédságában található vigalmi negyedben?
igen nem
Fontosnak tartja, hogy az idősek a folyamatosan kimaradó/késő buszokon , villamosokon elsőnek szállhassanak fel?
igen nem
Szeretné ha az új Lenin Kohászatban-ban szerelje a villanyt Tóth Szántai polgármester?
igen nem
Támogatja, hogy Hollósi és Bajusz képviselőket kapjanak Ozempicet, kedvezményesen?
Igen nem
Fontosnak tartja, hogy a miskolci Filmfesztiválon több erotikus filmet játszanak.
igen nem
Szeretné, hogy Rózsa Edit kapjon több pénzt az önkormányzattól, amit csak a Kocsonyafesztiválra költhet.
Igen nem
Támogatja, hogy minden héten legyen a városban ingyenes krumpli osztás, mulatós zene fesztivál, Bandesz/Bajusz ölelgetés.
Igen nem
Támogatja, hogy pukkadjanak meg a Magyar Pétert támogatók akik megadóztatnák az idősek macskáit és a protézis ragasztót.
Fontosnak tartja, hogy Miskolcon a 10 parancsolatot bővítsék 12-ra?
igen nem

2 Responses
Ne szerelje, nehogy leégjen
Igen