Dehogy voltak! Gyerekkorában volt utoljára az Egyetemvárosban, akkor is csak azért, mert az apja magával vitte, amikor a Dudujka kiskertjeibe járt lopni.
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Dehogy voltak! Gyerekkorában volt utoljára az Egyetemvárosban, akkor is csak azért, mert az apja magával vitte, amikor a Dudujka kiskertjeibe járt lopni.
A nap