| az egyetlen dolog amiért kedvelem a fideszt az az hogy szétkúrják a forintot… minden pénzem külföldi valutában van |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| az egyetlen dolog amiért kedvelem a fideszt az az hogy szétkúrják a forintot… minden pénzem külföldi valutában van |
2 Responses
Sziasztok sos keresek egy fodraszt aki az ilyen keson ebredő kuncsaftot bevallalna festest !!!
Te vagy az Toca?