Szijjártó Péter, bohóc vagy te, nem külügyminiszter. Ki lesz a következő? Kiszel Tündét szerződteted naptárfelelősnek a Külügybe? Tóth Gabi lesz a vatikáni nagykövet, hogy egy tapadós, flitteres miniruhában, a combját villantva oktassa ki a Szentatyát a keresztény értékekről? Netalán Fekete Pákót delegálod az ENSZ-be jószolgálati nagykövetnek, hogy az „Add ide a didit” dúdolásával hozzon világbékét? Viccelődnék azzal, hogy Csiszár Jenőt nevezed ki milánói főkonzulnak a páratlan szakértelme miatt… de a fenébe is, ezt már rég megtetted.
Ország-világ előtt égetsz minket. Lehetne még annál is mélyebbre zülleszteni a magyar diplomácia színvonalát, mint hogy államközi egyeztetések helyett Gáspár Győző lányával haknizz, mintha a magyar külpolitika nem lenne több egy közpénzből finanszírozott luxus-osztálykirándulásnál a haveroknak?
Hova jutottunk, Péter? Jeszenszky Géza volt külügyminisztert képesek vagytok a „Sátán szolgájának” bélyegezni, Gáspár Evelin elé viszont úgy terítitek a vörös szőnyeget, mintha ő lenne a magyar diplomácia új csodafegyvere.
Miféle nélkülözhetetlen államérdeket szolgált Evelin jelenléte a delegációban?

5 Responses
Orbán hamarább Moszkvában lesz mint hogy bejelentkezzen a közmédia a 17 órás választási részvételi adatokkal
Már lehet Moszkvába készül Orbán lehet végleg mert érzi bukását? Sokan elkezdtek tippelni. Elmaradt a Kossuth rádiós pénteki reggeli interjú. Sokan tippelni kezdtek, fantáziálni. Felcsiklandozzák akarom mondani felcsigázzák a kíváncsiságot. 😉 Lehet nem bírták „összerakni” doktor miniszterelnökurat mert folyton adadaddadadadázott?? 😀 Vagy már érzi bukását és már nincs értelme reggeli Kossuth rádiós interjúnak. Vagy már netán új várományos van miniszterelnöknek? Gáspár Evelin elé úgy terítik le a vörösszőnyeget mintha királykisasszony lenne lehet ő a várományos majd idővel a miniszterelnöki székbe? Orbán meg ha elveszíti választást megpályázza a köztársaság elnöki széket? He így kell ezt csinálni more „családban marad”. 😀 Fekete Pákó add ide a didid jószolgálati bohóc lesz?
Fene a fajtájukat hát nem csiklandósak és nem szívbajosak a fideszesek a pénzért és a hatalomért mindent és mindent is és bármit megtesznek ja és még „családban is marad”. Gigi, Körtisz a „háború elleni partykon” mert ezek már nem is gyűlések hanem party-k. Győzike békemenetek első sorába és győzike show most Evelinke „felfutása”. Ugyanakkor fidesz macska adó hazugsága amit MP-re kennek közbe a fidesz találta ki, meg, hogy NATO háborút akar Oroszországgal az mind a Fidesz programja nem MP-nek és nem az EU-nak csak MP-t és EU-t sározza be a fidesz. Látja a világ is mi folyik itt „a szenny és a mocsok”. Leo pápa is üzent már nem ért egyet sem Trump-al és sem Orbánnal eltávolodik a pápa is a két vezetőtöl nem fogadja el politikájukat és lehet őket sem fogja már fogadni se Trumpot , se Orbánt hoppácska Putyin „pincsi kiskutyusok”ez itt a beszédes „NERtársak”.
Ezek a háború ellenes gyűlések „már már „party-k” teljesen azt sugallják mintha nem csak Ukrajnában hanem Magyarországon is dúlna a háború és dörögnének az ágyúk ahogy mindig elején azt a videót bemutatják ez a „rettegtetés” politika, hogy féljél, rettegj „paraszt” közben Magyarországon béke van itt nincs is háború. De rettegtetés félelem politika van sajnos. A háborús veszélyhelyzet is csak Ukrajnában és Magyarországon van egész Európában még Oroszországban sincs háborús veszélyhelyzet. Ukrajnában nincsennek ilyen háború elleni gyűlések sem ott színházakban vidám színdarabok vannak Kijevbe, Odesszába színházi előadásokkal próbálják elűzni háború borzalmait, Ukrán nagyvárosokban készülnek karácsonyra díszbe öltöztetik a várost. (Ki kell menni meg kell nézni) Tehát nem oylan háború van ahogy azt itt nekünk „beetetik”, hogy minden szétlőve hanem ott is zajlik az élet de mink magyarokkal bármit „megetethetnek” mert úgy se tudjuk mi van Ukrajnában nem ismerjük és elhisszük amit itt mondanak, mindennapokban természetesen a védekezés folyik Ukrajnában, védik országukat de nincs minden romokban ahogy azt itt nállunk „be akarják adagolni” a rettegető, félelem politika álltal. Nem hiába „benne vagyunk a begyébe” sok embernek Leo pápa is joggal jelezte elege van gyakorlatilag Obánból és Trump-ból. De Trump is kezd pikkelni” Orbánra mert a védőpajzs pénzügyi segély hazudozása Orbánnak is kiderült. Trump kifejtette semmiféle pénzügyi segély védőpajzs nincs. Szóval lassan magunkra maradunk mert mindenki pikkel ránk. Lassan már Putyin is mert Putyin is csak „szolga pincsinek” tekinti már „Viktorkát”. Zsigerből mindenki érezteti is már ezt sajnos. Mert látják Orbán hazugságpolitikája és rettegtető politikája sehová nem vezet csak egy nagy zsákutcába.
Migráció ügybe is legnagyobb hazudozó a fidesz és Orbán. Azt mondja megvédtük hazánkat a migránsoktól és egy darab migráns sincs Tényleg? Na ne mondja már ! Akkor menyjen már végig Budapest utcán belvárosba és környékén Wörösmarty és Váci utcán tele van migránsokkal tízezer számra filippinókkal, négerekkel, arabokkal kínaiakkal, oroszokkal. Olyan sok migráns van ,hogy magyar hangot nem is hallani Budapesten. Olyan mintha Budapest már egy migráns főváros lenne „egy új Gázai övezet”. Már boltokban nem Magyarul szól hozzád az eladó hanem angolul szólít meg angolul köszönt, angolul beszél. Mire felócsúdsz csodálkozástól, hogy hogy, hogy angolul beszél veled eladó már eladó vagy 3 mondatot angolul végig beszél. Mire mondja az ember én magyar vagyok. Mire visszakérdez az eladó maga magyar? Igen Magyarul beszélő Magyarországon élő magyar ember vagyok lassan minket Magyarokat néznek ki saját országunkból. Budapest is Magyarország és mikor felháborodik az ember, hogy magyarországon miértnem magyarul szólnak hozzád még az eladónak ál feljebb egója és megsértődik. Kérdezi az ember eladótól miértnem magyarul beszél utálja magyar nyelvet? Mire mondja az eladó, hogy nem utálja a magyar nyelvet de annyi sok a migráns és menekült Budapesten, hogy mindenkiről azt hiszik már külföldi. Na a tapasztalat az élet legnagyobb tanítómestere a végére már egész jól kijön az ember az eladóval és sajnos közösen látja be az ember, hogy Orbán a legnagyobb migránsbetelepítő. 2002-2010 között lehet Gyurcsányt szidni de valahogy akkor egy darab migráns nem volt 2010 Orbán időszakától van valami furcsa mód egyre több migráns. Mielőtt mondanák ezek jó migránsok mert ajtón kopogtatnak és bebocsátkoztak legálisan. A budapesti eladók is megerősítik, hogy ezek a néger, arab, filippínó arcok akik nap mint nap vásárolnak ugyanazok mint akik menekültek 2015-ben itt voltak a keleti páylaudvar környékén. Tehát ezek ugyanazok az itt maradt migránsok és plusz akik hozzájuk még jöttek. Orbán hazudhat, hogy egy darab migráns sincs de az emberek szeme nem hazudik mert nem csak nézünk de látunk is, hogy Budapest a belváros és a BKV járműveken is tele vannak migránsokkal, több tízezer számra mint egy invázió nagy tömeg mindenhol idegen külföldi migránshordák csak menjen végig Orbán egyszer Wörösmarty téren és Váci utcán nem túristák mert a túristáknél fényképezőgép, térkép itt pedig már kutyát sétáltatnak, és lakásba mennek haza, bérletük van egy túristának nincs bérlete, nincs lakáskulcsa mert szállodába lakik. Fidesz és Orbán renszer azt hiszi itt mindenki hülye pedig látjuk azt amit elakarnak titkolni. Ja vagy nem is tud róla? Attól amiről nem tudunk attól az létezik még akkor is ha homokba dugja fejét és nem akar tudomást venni róla. Szinte sőt már már vidéken is ha kevesebb számban de tapasztalják migránsokat főleg Szegeden és Debrecenben is. Orbán a legnagyobb migránsbetelepítő. Sokan mondják azt is ,hogy ezek a migránsok nem is a déli határon hanem Belorusz (Fehérorosz) – Lengyel határon tódultak be csak EU-ra kennék ezt is. Putyin bosszúja ez valójában, hogy Magyarországra migránselözönlés, migráns csorda áradat Putyin engedte ránk beutaztatta őket Oroszországba, hogy onnan Belorusz-Lengyel határon továbbutaztatva ellepjék migránsok Közép és Nyugat európát. Tehát nem Von Der Leyen ludas hanem Putyin. Másik bosszú Putyinnak meg Ukrán háború. Putyinnak „két nagy fegyvere van” egyik a migránsok másik a háború. Ezek itt a baromi nagy valós tények. Megérett a fidesz a végérvényes bukásra mert nagyobb hazudozó mint Gyurcsány volt. Gyurcsány csak „elkúrta” és valójában az egy igazságbeszéd volt, Fidesz meg elhazudik mindent. Nem ,hogy kezd a csipája kinyilni az embereknek hanem már kinyílt ettől fél és retteg a fideszi Orbán rendszer mert az emberek nem csak néznek de bizony látnak is a szemünk pedig bizony nem hazudik. Tudják nagyon jól Orbánék is, hogy nem csak választásokon lehet győzni hanem „az utcán” is szó szerint ezért rettegnek félnek ha egyszer „betelik a pohár” a népnek és elege lesz.