HOGY JÖN IDE EHHEZ A CIKKHEZ EZ A KÉP TI BARMOK?
EGYÉTEK MEG MÁR A SZAROTOKAT ÚJSEGGÍRÓK, AKKOR IS HA HAJSZÁL VAN BENNE!
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
HOGY JÖN IDE EHHEZ A CIKKHEZ EZ A KÉP TI BARMOK?
EGYÉTEK MEG MÁR A SZAROTOKAT ÚJSEGGÍRÓK, AKKOR IS HA HAJSZÁL VAN BENNE!
A nap
4 Responses
Szégyen és gyalázat, de erre most ki kell vernem, mint a szél.
Csak utánad, s.ggnyalóka! 😀 😀
Két hónalj kutya őrzi a csupasz puncit.
AZ IMPOTENCIA SZÉTVETI A HÁZAKAT AKKORA MAGYARORSZÁGON! AZ ÚJSÁGÍRÓK A LEGROHADTABB GYÁVA, PROSTITUÁLT SZOLGÁK! -Nádassy József László 2025.12.12. MISKOLC CITY